E

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• E
      emtten, HAZIR TOPLAMA KASA KAZIK mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      cs ve türevi oyunlar işlemci ister işlemci çok sağlam ama csde rtx falan açamazsın ki neden rtx tercih ettin rx7800 7900 çok işini görecektir + daha fazla...
    • E
      kazık asla değil 7800 işlemci biraz fazla gelmiş sadece cs oynayacaksan ama alınır kesinlikle farklı sitelerde max 2-3k oynar
    • E
      bir tık pahalı gördüm
    • E
      emtten, MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 linux desteği yok? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      normalde düz python/c++ devoleperim ama siberlede ilgileniyorum o yüzden dualboot win10 kali tercih ediyorum , eğer bahsettiğiniz neden kali diğer...
    • E
      emtten, MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 linux desteği yok? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kali linux uzun süredir kullanıyorum , cihaz değiştirdim mt7902 muadili önerdiğiniz kart var mı
    • E
      emtten, Linux kategorisinde MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 linux desteği yok? başlıklı bir konu açtı.
      Bir hevesle aldığım asus laptopum elime ulaştı ve dualboot ile kali linux kurdum batarya modülü bile sorunsuz çalışıyordu ama bir türlü laptopun wifi...
    • E
      emtten, Konu Dışı kategorisinde Siber Suçlar Polisi olmak ? başlıklı bir konu açtı.
      Yazılım alanında c c++ python dillerinde ileri düzey bilgim var daha önce siber güvenlikle de ilgilendim linux tecrübem var kendimi geliştirmeye açığım 4...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,711
Üyeler
155,298
Son üye