ENES652 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Çözüldü✓ Bilgisayarın aşırı ses yapıp ısınma sorunu

Undervolt yapıyorlar genelde o işlemciye
  2. E

17 yaş 170 boy normal mi

Hangi bölüm bakıyor el kısmına
  3. E

Çözüldü✓ Bilgisayarıma Virüs Bulaştı mı Nasıl Anlarım?

Açmadıysan sıkıntı olacağını düşünmüyorum zaten rat olsa şimdiye kadar belli ederdi o yüzden format atmana gerek yok
  4. E

Mobilya iade 4000 TL nakliye parası

Selamün Aleyküm biz bir mobilya mağzasından mobilya aldık ama iade ettik sözleşme imzalamıştık getirip götürme parası ve mobilyanın parasının belli bir kısmı ile birlikte 4 bin liraya yakın diyorlar biz katalog da olan bir rengi seçtik ve özel bir renk yaptırmadık.ve sözleşmede iade edilemez...
  5. E

PES2021 NASIL İNDİREBİLİRİM

PlayStation 4 e pes2021 indirmek istiyorum ama bir türlü youtube de falan bulamadım ps4 sürümüm 10.5 çoğu 9 da kırıp yüklüyor.ben nasıl pes2021 indirebilirim ?
  6. E

🔥 Donanım Arşivi F/P sistem yayında! 🔥

Gencer gaming de itopyaya gitme 100 adet yalovada var
  7. E

En İyi Mouse Önerisi

Logitech in şuan tek artı konusu g pro x superlight daki ms ve şekil destek olarakta sayarsak da o konuda da iyiler razer en iyi sensörü kullanıyor ve 4bin hz de 0.8 ms diye biliyorum 1675256151 Sence yurt dışı 0 mousepad içinde ve 2100 TL alınır mı
  8. E

razer deathadder v3 pro geldi sormak istediğiniz

Elinizin büyüklüğü ne kadar
  9. E

Sol taraftaki yüksek yeri diyorum orası eli baya rahatsız ediyormuş tutuşunuz nedir palm tutuşa uyar mı
  10. E

Yardım Arkadaşlar logitech g pro superlight almayı düşünüyorum

Konuyu belki hortlatıyorum ama deathadder v3 pro yu alan oldu mu bazıları tutuşlarda sıkıntı yaşıyormuş eli ağrıtıyormuş
  11. E

Bazıları tepe kısmının ele tam olmadığın eli rahatsız ettiğini söylüyorlar bu doğru mu
  12. E

G29 direksiyon sabit kaldığında değişik ses çıkıyor

Sesi tarif edemiyorum cızırtı gibi çok değişik.https://youtu.be/lHndp8GjtYA
  13. E

Mediamarkt ürün değişim sonrası seri no farklılığı sorunu

Değişim kağıdını vermemişler yok
  14. E

G29 1673180320 Verildi diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim ama asıl sorun seri no penta nın garanti takip te çıkmıyor penta o yüzden sıkıntı çıkartır diye tedirgin oldum biraz
  15. E

İlk üründe de çıkmamıştı garanti belgesi sadece kullanım kulavuzu çıktı.garantiye mediamarkt tan fatura ile gönderiliyor ama sıkıntı penta da gözükmüyor faturadaki seri no ürünü gözüküyor elimdeki ürünün seri no su gözükmüyor
Top Bottom