Neler Yeni

Mediamarkt ürün değişim sonrası seri no farklılığı sorunu

ENES652

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ENES
MediaMarkt'tan bir ürün almıştım ürün bozuk çıktı bende geri götürdüm servis ile uğraşmamam için bana direkt orada yenisini verdiler ama sorun şu ki yeni verdikleri ürünün seri no su ile kutudaki bir değil ve pentadan sorguladığımda da çıkmıyor eski ürünün seri no su ile sorgulayınca garanti çıkıyor fatura eskinin üzerine kayıtlı bu bir sorun olur mu ileride servis ile ilgili.

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
MediaMarkt'tan bir ürün almıştım ürün bozuk çıktı bende geri götürdüm servis ile uğraşmamam için bana direkt orada yenisini verdiler ama sorun şu ki yeni verdikleri ürünün seri no su ile kutudaki bir değil ve pentadan sorguladığımda da çıkmıyor eski ürünün seri no su ile sorgulayınca garanti çıkıyor fatura eskinin üzerine kayıtlı bu bir sorun olur mu ileride servis ile ilgili.

Size verdikleri yeni urunde penta nin garanti belgesi mevcut mu

abcdefg1234

80+ Silver
Değişim yapıldığına dair bir kağıt falan verilmedi mi ?

ENES652

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ENES
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Size verdikleri yeni urunde penta nin garanti belgesi mevcut mu
İlk üründe de çıkmamıştı garanti belgesi sadece kullanım kulavuzu çıktı.garantiye mediamarkt tan fatura ile gönderiliyor ama sıkıntı penta da gözükmüyor faturadaki seri no ürünü gözüküyor elimdeki ürünün seri no su gözükmüyor

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
İlk üründe de çıkmamıştı garanti belgesi sadece kullanım kulavuzu çıktı.garantiye mediamarkt tan fatura ile gönderiliyor ama sıkıntı penta da gözükmüyor faturadaki seri no ürünü gözüküyor elimdeki ürünün seri no su gözükmüyor
Anladim hocam urun nedir

ENES652

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ENES
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
nk
G29
Mesaj otomatik birleştirildi:

Verildi diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim ama asıl sorun seri no penta nın garanti takip te çıkmıyor penta o yüzden sıkıntı çıkartır diye tedirgin oldum biraz
Cikartabilir hocam sistemlerinde kayitli degil diyorsunuz sonucta

abcdefg1234

80+ Silver
G29
Mesaj otomatik birleştirildi:

Verildi diye hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyor olabilirim ama asıl sorun seri no penta nın garanti takip te çıkmıyor penta o yüzden sıkıntı çıkartır diye tedirgin oldum biraz
Bir sorun çıktığında değişim kağıdıyla birlikte götürürseniz bir sorun olacağını sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,583
Üyeler
141,459
Son üye
devrikmavi0
Top Bottom