• FicoresS
      FicoresS, F/P Monitör Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bu monitörün vesa desteği var fotolarda görünmüyor çünkü plasatik kaplama takmışlar tam o kısma ama bu monitörü biraz araştırdım ghosting sorunu varmış...
    • FicoresS
      FicoresS, F/P Monitör Tavsiyesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam va panel illallah ettirdi onu belirtmeyi unutmuşşum ips önerebilir misin https://www.epey.com/monitor/lenovo-legion-r25i-30.html aklımda şu var
    • FicoresS
      FicoresS, Monitör kategorisinde F/P Monitör Tavsiyesi başlıklı bir konu açtı.
      6000tl ye kadar bi monitör tavsiyeniz varmı Monitörü duvara asmak istediğimden kriter olarak 100x100 vesa desteği olması ve portların aşağı bakması uygun...
    • FicoresS
      FicoresS, 4000tl bandında monitör önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam taksit yapacağım için fiyat çok artıyor elimden gelen bişey yok malesef.
    • FicoresS
      FicoresS, Monitör kategorisinde 4000tl bandında monitör önerisi başlıklı bir konu açtı.
      https://www.itopya.com/viewsonic-24-vx2428-180hz-05ms-hdmi-dp-hdr10-freesync-premium-fast-ips-fhd-gaming-monitor_u23434 Şu modele denk geldim tavsiye eder...
    • FicoresS
      FicoresS, Yeni amd yongalı apu anakartlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      türkiyeye göndermiyolar 1707774089 geçen bi araştırma yapmıştım bu anakartta type c üzerindan almaya dair zaten en son çare o bütçede sorun yok ama işime...
    • FicoresS
      FicoresS, Yeni amd yongalı apu anakartlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocam işte şunun dp li olanı olsa direk basıcam parayı ama yok işte burda 1707770739 hocam toplayabileceğim en küçük kasayı toplamak istediğimden dolayı...
    • FicoresS
      FicoresS, Çözüldü✓ Gta 170 fps takılma oluyor neden başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      overwolf kullanıyon mu bazı bilgisayarlarda drop sıkıntısı oluşturabiliyor
    • FicoresS
      FicoresS, Disiplin cezası yermiyim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      hocanın insafına kalmış şimdiye kendi kendine bişey yapmadıysa okulda tip tip bakar geçer bence
    • FicoresS
      FicoresS, Çözüldü✓ Gta 170 fps takılma oluyor neden başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      işlemcin ekran kartına göre düşük kalıyorsa darboğaz yapıyor olabilir sen bi rivatuner indir ordan işlemci çekirdeklerinin hepsini işaretleyip bi oyun gir...
    • FicoresS
      FicoresS, Anakart kategorisinde Yeni amd yongalı apu anakartlar başlıklı bir konu açtı.
      AMD babanın yeni çıkardığı apu ilemcilerden olan r7 8700g ile mini itx bi sistem kurmak istiyorum hali hazırda zaten Asrockun deskmini serisinden x300...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,758
Son üye