Haunted isimli üyenin son içerikleri

1. H

Fan kiti tavsiyesi 300-400TL

Teşekkür ederim rgb değişiyor mu bunun acaba ?
  2. H

Fan kiti tavsiyesi 300-400TL

Öncelikle fiyat aralığı 300 400 arası olabilir Bir kaç fan kitine baktım ama 3 fanlı kontrolcüsü var fakat fanları tekli olarak satılmıyor bu yüzden atıyorum 3 fan + kontrolcü var bunu aldım ama o fan modellerinden tekli olarak satılması lazım bildiğiniz kit modelleri var ise bekliyorum iyi...
  3. H

Fan kiti ile alakalı

Pekala teşekkürler
  4. H

Fan kiti ile alakalı

Bilgim olmadığından bilgi almak için burdayım anakarta bağlanmadan kullanılıyor muymuş?
  5. H

Fan kiti ile alakalı

Soruma cevap değil yorum yapmak için yapmayın lütfen
  6. H

Fan kiti ile alakalı

Merhabalar, Rampage rb-k8 fan kitini almayı düşünüyorum ve bir kaç soru soracağım bilgim yetmediği için. https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-rb-k8-120mm-argb-led-fan.html Bu fan kitini Gigabyte b450 s2h model anakarta bağlıya bilir miyim kontolcüsü ile ? Bu model fanları aradım tekli olarak...
  7. H

25000 TL sistem toplama

Tamam 25bin TL sistem toplıcaksın da bir monitore 4 bin TL verme ikişer binden 2 monitor alırsın aynı özelliklerle rgb olmasın bırakta
  8. H

2 Monitor kullanımı hakkında bir soru

1660S Teşekkürler ilgilendiğiniz için tekrar iyi günler
  9. H

Monitördeki giriş vga ekran kartındaki hdmı
  10. H

Teşekkürler iyi günler dilerim kullandığınız dönüştürücü markasını verme şansınız var mı?
  11. H

Ryzen 3 3100 işlemcide dahili grafik birimi yok diye biliyorum sanırım böyle bir şey yapamam net bir şey söyler misiniz?
  12. H

Merhabalar, elimde eski bir masaüstü bilgisayar var ve eski olduğu için yakında yenisini almayı düşünüyorum. Malum kasa eski olduğu için monitörde eski kalıyor. Yeni alacağım sistem için paranın tamamını kasaya yatırmak yerine biraz ayırıp monitör de alacam ama elimdeki eski VGA girişli monitörü...
Top Bottom