Neler Yeni

Fan kiti ile alakalı

Haunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Baykal
Merhabalar, Rampage rb-k8 fan kitini almayı düşünüyorum ve bir kaç soru soracağım bilgim yetmediği için.
Bu fan kitini Gigabyte b450 s2h model anakarta bağlıya bilir miyim kontolcüsü ile ?
Bu model fanları aradım tekli olarak ama bulamadım tekli modelleri var mı yoksa herhangi bir argb yada rgb fanları kontrolcüye bağlayıp özellikleri kullanabiliyor muyuz ?
Birde led şerit olarak herhangi bir ürünü kontolcüye bağladığımızda özellikleri ile kullana bilir miyim?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Merhabalar, Rampage rb-k8 fan kitini almayı düşünüyorum ve bir kaç soru soracağım bilgim yetmediği için.
Bu fan kitini Gigabyte b450 s2h model anakarta bağlıya bilir miyim kontolcüsü ile ?
Bu model fanları aradım tekli olarak ama bulamadım tekli modelleri var mı yoksa herhangi bir argb yada RGB fanları kontrolcüye bağlayıp özellikleri kullanabiliyor muyuz ?
Birde LED şerit olarak herhangi bir ürünü kontolcüye bağladığımızda özellikleri ile kullana bilir miyim?
Fanların hava üfleme değerleri tırt'dır diye düşünüyorum.

Haunted

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oktay Baykal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakarta niye bağlayacaksınız?
Kontrolcünüz var, hem anakartınız ARGB desteklemiyor.
Bilgim olmadığından bilgi almak için burdayım anakarta bağlanmadan kullanılıyor muymuş?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bilgim olmadığından bilgi almak için burdayım anakarta bağlanmadan kullanılıyor muymuş?
Kontrolcü varsa eğer, ışıklarını kontrol edebilirsiniz. Kontrolcü üzerinden güç alacak, PSU'dan gelen bir kablo olması onun için.

Zerodmr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Abdullah demir
anakarta bağlanmadan kullanılır fan hızını ayarlayamassınız tekli satılmıyor herhangi bir marka taksanız kabul etmez illa rampage olcak şerit bağlanıp senkronizasyonlu bir şekilde kullanlabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,487
Üyeler
141,585
Son üye
vortex200
Top Bottom