I

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• I
      inquesti, Laptop Teknik Sorunlar kategorisinde Laptop ilk kurulum wifi sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar Asus Vivobook 15 pro aldım, ilk kurulumu yaptım fakat wifiyi açamıyorum ağ bağdaştırıcısı görünmüyor ne yapmam gerekli?
    • I
      inquesti, 20 30k Arası laptop önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Tasarım önemli olduğu için yanaşamıyorum onlara ya maalesef, arkadaşın son önerdiğiyle benim attığım arasında kaldım
    • I
      https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-pro-15-m6500qc-hn095a-r5-5-5600h-16gb-1tb-rtx3050-4gb-vga-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-hbcv00005...
    • I
      Fiyattan dolayı değil de ufak da olsa bi ekran kartı olmasını isterim önerdiğin modeli beğendim en azından 2050 ya da 3050 ekran kartı olsaymış direkt...
    • I
      Arkadaşlar sağolun öneriler güzel ama zenbook, huawei matebook ya da macbook modellerinden önerebileceğiniz var mıdır
    • I
      inquesti, Laptop Önerileri kategorisinde 20 30k Arası laptop önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba arkadaşlar hediye bir laptop alacağım, 20 30 bin TL bandında tasarımı önemli bi laptop arıyorum alacağım kişi Zenbook ve macbook tasarımlarını...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,734
Üyeler
140,693
Son üye