Kako isimli üyenin son içerikleri

1. Kako

EA FC kulüpteki oyuncuları kadroya koyma

RB ile kadro kısmına gelip her pozisyon için x ya da ps kolunda kare tuşuna basıp seçebilirsin hangi adamı koyacağını
  2. Kako

Yardım Discord bağlantı sorunu

Bilgisayarımda discordda sesli sohbetteyken durduk yere sebepsiz bir şekilde bağlantım gidiyor. Bağlantı kurulu gözüküyor ancak ne ses geliyor ne ses gidiyor. Çağrıya ilk katıldığım zaman hiç bir sorun yok ama kendiliğinden rastgele bir süre sonra bağlantım gözüküyor ama ses bağlantısı bir...
  3. Kako

Hp victus 16 vs lenovo ideapad gaming 3

Lenovoyu dün sabah sipariş verdim bugün geldi hasarlı geldi iade ettim direkt muhtemelen benim şanssızlığım ama haberin olsun
  4. Kako

Elektrik-Elektronik Müh. İçin Bu Laptop Nasıldır?

https://www.newegg.com/global/tr-en/obsidian-black-acer-nitro-5-an517-42-r6bl-gaming/p/N82E16834360215?Item=N82E16834360215 buna bakmanızı öneririm
  5. Kako

🔥İndirim Corsair K60 RGB PRO 1497 TL

Bu klavyenin 2 versiyonu var. Birisi eski üretim diğeri yenilenmiş üretim ,muhtemelen bu eski üretimdir, aralarında çok ufak farklar var, 2 senedir kullanıyorum eski versiyonunu, bir sorunu yok.
  6. Kako

Hyperx Cloud 2 Wireless vs Logitech G Pro X

Corsair hs80 kullanıyorum. arkadaşım da benle aynı zamanda hyperx cloud 2 wireless aldı. onda kopma sorunları oluyor ve kronik diyor bende hiç bir sorun yok sadece kafan büyükse sorun çıkar
  7. Kako

Çözüldü✓ Corsair K60 RGB PRO LP önerir misiniz?

1 senedir bu klavyeyi kullanıyorum klavye gayet güzel ancak tuşlar çok hassas yazım hatası genellikle yapıyorum ve genellikle oyunlarda yanlışlıkla reload veya utility kullanmama da sebep oluyor parmağım tuşun üstünde dursa bile tuş aktif. oluyor onun dışında sağlam ve güzel bir klavye
  8. Kako

Amd ryzen 5 3600 ayarları nasıl olmalı

r5 3600 kullanıyorum. Stock soğutucuyla en çok Raft'ta 104 derece gördüm sonra sıvı soğutma aldım. 3600 kullanan 4 arkadaşım da yüksek dereceleri görüyor. Araştırırken 90 derece civarının 3600 için normal olduğunu okumuştum. Çok kafana takma derim.
  9. Kako

Wireless Kulaklık Önerisi

Cooler Master micro USB ile şarj oluyor, G435 de çok ucuz duruyor aklımda hs80 var itopyada 2300 TL bandında
  10. Kako

linke tıklayınca 2700 TL olarak gözüküyor
  11. Kako

Type-c ile şarj olan, rahat, pc için, kronik problemi olmayan, iyi ses veren ve 2000tl civarlarında bir kulaklık arıyorum. Hyperx Cloud II wireless var ancak 700 TL'ye yakın zam gelmiş. Başka opsiyon olarak ne önerirsiniz?
Top Bottom