Laz Wayne isimli üyenin son içerikleri

1. Laz Wayne

Sıvı soğutucu anakartta nereye takılmalı?

Dostlar merhaba herkese, Anakart modelim B550 Gaming Plus. Sıvı soğutucu montajı yaptım fakat sıcaklık dereceleri +90 üzerinde geziyor. Acaba anakartın üzerindeki sıvı soğutma çıkış kablolarını yanlış mı takmış olabilirim diye sizden destek almak istedim. Sıvı soğutucu modelim bu. Hangi...
  2. Laz Wayne

R5 5600X işlemci 90 derece oluyor

Aktif o kadar dikkat etmemiştim. Oyunlar da ağırlaşmalar ve kasmalar olunca derece kontrollerini sağladım sonuçlar +90 derece hep.
  3. Laz Wayne

Dostlar bilgisayarı yeni topladım, işlemci olarak Ryzen 5 5600x kullanıyorum. Stok fan kullanmak istemediğim için de Sıvı soğutma olarak Thermaltake TH240 satın aldım. Sistemi güzel bir şekilde kurdum kabloluları vs. her şey tam anlamı ile uygun ve yerinde. Topladığım günden bu yana 2 ay gibi...
  4. Laz Wayne

Steam arkadaş ekleme

Arkadaşlık kodum: 80318778
  5. Laz Wayne

Escape From Tarkov Satılık Hesap

Merhaba bir heves ile almış olduğum sonrasında hiç girilmemiş Tarkov hesabı satıyorum. Hesabı satın almak isteyen arkadaşlar steam üzerinden ya da buradan iletişime geçebilir. Steam adresim https://steamcommunity.com/id/LazWayne/
  6. Laz Wayne

Görüntü Ölçeklendirme

Dostlar merhaba herkese, Şuan da sistemim de aktif 2k monitör kullanıyorum. Monitörüm bu 32 inç 144 hz . Ekran kartım 1070 ti ve 2k çözünürlükte oynarken oyunlar zorlanıyor. FPS düşük alıyorum. Oyunların görüntüsünü de 1920x1090p çektiğim zaman ekran bulanıklaşıyor görüntü çok kötü olduğu için...
  7. Laz Wayne

Ryzen 5 5600x Ekran Kartı Öneri 2k çözünürlük

Dostlar merhaba herkese; Kullandığım ürünlerin isimlerini ve linklerini paylaştım ürünlerin özelliklerini daha detaylı görebilmeniz adına. Şöyle bir sorum olacaktı şuan aktif bu sistemin üzerinde kullandığım ekran kartı 1070 TI mevcut mönitörüm de 2k çözünürlükte oyunlar oynuyorum. Çünkü 1080p...
  8. Laz Wayne

Çözüldü✓ G-29 Oyun içi yamuk direksiyon sorunu.

Çözümün bu kadar basit ve saçma olacağına kimse inandıramazdı beni.. Dediğini yaptım denedim tam sağ ve tam sol direksiyonu çevirdim ve düzeldi. Bu sorun sanırsam G-HUB ile alakalı.. Şöyle bir durum var birinin ihtiyacına yarar okur sorun ile karşılaşır ise diye söylüyorum. G-Hub da şuan G-29...
  9. Laz Wayne

Sanmıyorum. Çünkü G-hub güncellemesi geldikten sonra bu tarz bir sorun olduğunu düşünüyorum. Aktif oynuyordum 1 gün önce ve sonrasın da güncelleme sonucu gitmiş de olabilir. Fakat işte sorunu yaşayan birileri var ise belki çözümü de vardır diye düşünüyorum.. +
  10. Laz Wayne

Merhabalar, G-29 direksiyon seti bütün oyunlar da araç içi kameraya geçtiğim zaman direksiyon her oyunda yamuk gözüküyor. Rootsuz araç gibi... G-hub güncellemesi vs her şeyi yaptım fakat sorunu çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  11. Laz Wayne

Memory modules were found on non-optimized memory slot hatası

Evet evet bunu da arkadaşlarımdan referans alarak denedim. Yine de olmadı... Teşekkür ederim akşam deneyeceğim.
  12. Laz Wayne

MSI MPG B550 GAMING PLUS Amd B550 Soket AM4 DDR4 4400(OC) M.2 Anakart
  13. Laz Wayne

Açıkcası onu kontrol etmedim. MSI programı içerisinden derecesini kontrol ettim. Sonra cpu z ile de kontrol ettim aynı sıcaklık dereceleriydi. Dediğinizi akşam kontrol edip size ekran görüntüsünü paylaşırım. İnşallah üstat , canım çok sıkıldı gerçekten.
  14. Laz Wayne

Bende açıkcası bu akşam sıvı soğutmayı söküp , stok fan ile deneyeceğim acaba yine de işlemcinin üzerinde yük olmadan 85 dereceleri görüyor ise işlemcide bir sorun olacağını düşüneceğim... Çıkarttım çıkarttım :) Evet çok üzücü yani. Araştırdığım da bu tarz ısı problemi yaşayan çok kişi var...
  15. Laz Wayne

Merhabalar; Dostlarım bilgisayar da kullandığım mevcut ram'lerim ve anakart modellerim bunlar. Şöyle bir sorunum var bilgisayar açılırken "Memory modules were found on non-optimized memory slot" hatası alıyorum. Bunun sebebi ramlerin çift band olarak çalışması ve uyumlu olması adına A2-B2...
Top Bottom