Leclerc isimli üyenin son içerikleri

1. Leclerc

IOS HANGİ IPHONE MODELINI ALMALIYIM

iPhone 12 aldım onu 1.5 sene kullandım yeni telefonumda yeni şeyler istiyordum 13 çıktı ve ardından 14 benim almak için istediğim farklılıkları göstermiyordu bu telefonlar tam 14 Pro düşünürken iPhone 15 çıktı ve istediğim farklılıklar daha uygun fiyata bu telefonda vardı 1-14pronun...
  2. Leclerc

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Fiyat 2450 TL olmuş neden indirim bitmedi diye işaretlenmiyor siteye her girdiğimde bu başlık açık duruyor hayliyle indirimli stok geldi diye düşünüyorum ve bakıyorum başlıkta yazılan fiyat olmayınca boşuna zaman kaybediyorum @VactorX
  3. Leclerc

🔥İndirim İphone 15 128GB 47,999₺🔥Amazon

@TheworstD32132 Bir telefondan ne beklediğine göre değişir bir iPhone 15 kendi rakiplerine göre daha iyi bir işletim sistemine ve işlemciye sahiptir ekran tazeleme oranı ve 128gb olması bu telefonun dolar bazında daha uygun olmasından kaynaklanıyor. PC ile karşılaştırma yapıyorsun ama kendin...
  4. Leclerc

Yardım Laptop ile Wi-Fi ağına bağlanamıyorum

Hocam sorun Wi-Fi kullanan kişilerin çokluğundan kaynaklı olduğunu tespit ettim bir süre bekleyince kendi bağlandı otomatikmen belki senin sorunun sebebi başkadır
  5. Leclerc

600 TL'ye kadar powerbank önerisi

Prime Üyeleri için günün fırsatı: Mojue by ttec PB10 20.000mAh PD 20W Taşınabilir Şarj Aleti/Pow https://amzn.eu/d/aTAStof
  6. Leclerc

❌İndirim Bitti! Nays dan telafi kampanyası

Epic de kullanan var mı olmaz ise boşuna yapmayalım
  7. Leclerc

Bin Bin yüklediğin kadar kazan 🔥

Bende yüklücemde geçenki gibi 100 e 200 verdiği kampanya gibi gelir mi daha önce de geldi mi
  8. Leclerc

Bin Bin yüklediğin kadar kazan 🔥

Yüklediğin bakiye kadarını hesaba artı olarak ekliyor
  9. Leclerc

❌İndirim Bitti! AmazonTR 6 Ay Prime Üyelik Hediyesi - Bitmeden Yakala

Fırsat bitti diye konu sahibi belirtsin gereksiz öne çıkıyor konu
  10. Leclerc

Binbin 100₺ yükle 200₺ kazan

Teşekkür ederim 300 TL bakiye oldu lazım olduğunda kafa rahatlığıyla sürebileceğim
  11. Leclerc

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

spigen türkiyeden çekiliyormuş galiba ondan bu indirimler
  12. Leclerc

🔥İndirim Yemeksepeti İndirim Kuponlarında Premium'a özel %50 indirim

100 TL olan var halen ben aldım 2 tane
  13. Leclerc

❌İndirim Bitti! Spigen Legato Arc R72E 120 TL

Bende aldım kapıda ödeme 2 kılıf 1 selfie çubuğu kapıda ödeme bakalım ne olacak
Top Bottom