LowRPM isimli üyenin son içerikleri

1. LowRPM

DONANIM ARSIVI-GT1 ÇIKTI!

Aha yine yedim :D
  2. LowRPM

bu mouse alinir mi INDIRIMDE

Önermeden önce soracağız işte. Tutuş şekli nedir elinin uzunluğu nedir diye. Bunu sormadan öneri yaparsak arkadaş bilmeden alacak. Bilmeyip direkt alıp sorun yaşayan çok kişi var.
  3. LowRPM

Eleştirince ban yiyoruz işte :D
  4. LowRPM

İki ekran kartı arasından seçim yapabiliyorsun.
  5. LowRPM

Sisteme çok eleştiri geldiği için kapatılıyor sanırsam.
  6. LowRPM

Tutuş şekline uygun olup olmadığını arkadaş nerden bilsin? Ona göre öneri yapılması gerek. Büyük ele ve palm tutan adama gidip Viper Mini önerirsen bu olmaz.
  7. LowRPM

Eline uyup uymaması önemli. Eline uymayan adam sensörü napsın? Arkadaş detaylı bilgi verip öyle öneri yapmak lazım.
  8. LowRPM

Gayet yetersiz mi? PMW 3325'den biraz daha iyi bir sensör bu ve bu bütçe için gayet yeterli. Youtube testlerinede bakabilirsin?
  9. LowRPM

Yok o arkadaşa hitaben yazdım.
  10. LowRPM

Yeni DA Sistem Çıktı ! {GamingGenTR}

Sıfır olarak 5000 TL'ye 1660 alınabilir. https://www.bizdehesapli.com/gigabyte-gv-n1660oc-6gd-gtx1660-6gb-gddr5-192bit-2xfan-3xdp-1xhdmi-ekran-karti-urun-GV-N1660OC-6GD?ref=akakce&v=1.30.8
  11. LowRPM

AM010 adında sensör kullanıyor ve özelliklerine bakarsak yeterli. Eski diye kötü olmuyor. Önemli olan ele oturup oturmaması.
  12. LowRPM

PSU ve Anakart kötü. Alacak arkadaşlar birkaç hafta beklerse daha iyi sistemler alacağını düşünüyorum.
  13. LowRPM

Bu sorunlu olduğu anlamına gelmiyor. Sensörü yeterli zaten.
  14. LowRPM

11. konu. Anasayfa doldu zaten niye hala açıyorsunuz ki? Ek olarak sistem olmamış.
Top Bottom