Mano isimli üyenin son içerikleri

1. Mano

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

https://photos.app.goo.gl/KnWt9hTUQNoEbScx9 buyrun videoda anlattım tek bir kere mod değiştirmek yeterli oluyor daha sonrasında kolu açmak için sadece home tuşuna basın sürekli bu modda kullanabilirsiniz
  2. Mano

Evet bluetooth modda olmasına rağmen donglea bağlanıyor ve gazda çalışıyor default mod ile donglela bağlamak mantıksız yani çok saçma
  3. Mano

bluetooth ile oluyor isterseniz RB+HOME (Android mode) isterseniz LB+HOME (IOS mode) şeklinde bluetooth moda alın bluetoothta oyun sırasında geçikme sorunu yaşadım 1 oyunda test ettim kolun kablosuz açıdan sorunları var açıkcası çok önemli değil ama kolun dongle'ı dandik keşke dongle yerine...
  4. Mano

evet 220tl oluyor ilk indirime özel vergiyle 350tl civarı alırsın ama değer mi bilmem dongle'ı kötü kablosuz olarak eğer biraz uzaktaysan tuş basmamazlık yapabiliyor oyun sırasında ama aliexpresste daha iyileri vardır heralde 1714510136 ilk lb sonra home kullanım kılavuzunu paylaştık önceki...
  5. Mano

o şekilde yapınca IOS moduna alıyor kullanım klavuzuna göre SONY Dualshock 4 olarak gözüküyor kol
  6. Mano

Dongleın arkasındaki tuşa basılı tutuyorsun hızlı hızlı yanıp södükten sonra koldan home tusuna basılı tutuyorsun kapalıyken arama moduna geçtikten sonra basmayı bırakıp arama modunda bekliyorsun bağlanıyor videosuda var forumda
  7. Mano

https://photos.app.goo.gl/VcD43dg7CmwF2fr78 buyrun tüm sayfaları çektim yazılar biraz bulanık ama okunuyor idare edin
  8. Mano

Çoğu kişide kullanım kılavuzu cıkmamıs sanırım bendede 1 tanesinde cıkmadı
  9. Mano

10 gün sorunsuz kullanabiliyorum
  10. Mano

bu bölgelerde sonuna kadar gitmiyor analog
  11. Mano

Yaptım burayada yazdımda görsel olarakta atayım
  12. Mano

Kendi sticki ile kablosuz bağlayınca basınçlı calısmıyor bluetooth ile çalısıyor bluetooth ile windowsa bağlıyabiliyoruz ama kolun kablosuz mesafesi çok kötü
  13. Mano

Cihazdan cihaza farklılık gösteriyor benim bilgisayarda senin dediğin gibiyken kuzenimin bilgisayarında basınçlı calısıyor yazılımsal olabilir androidtede basınçlı çalışıyor
  14. Mano

Ben 2 tane aldım 1 tanesinde çok az ölü bölge var 1 tanesinde yok
Top Bottom