Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

mygs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
lb home a basınca yesil ısık oluyor tetikler de duyarlı oluyor diğer tuslar direkt algılıyor galiba ama dediği gibi titresim gidiyor
lb+home a basılı mı tutuyoruz ? ben ikisine aynı anda basınca hiçbir şey olmuyor mavi yanıp sönüyor ardından kırmızı yanarak normal bağlanıyor

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
yeni hesap kuponu bu üründe geçerli değil mi? yeni hesap açsam
evet 220tl oluyor ilk indirime özel vergiyle 350tl civarı alırsın ama değer mi bilmem dongle'ı kötü kablosuz olarak eğer biraz uzaktaysan tuş basmamazlık yapabiliyor oyun sırasında ama aliexpresste daha iyileri vardır heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

lb+home a basılı mı tutuyoruz ? ben ikisine aynı anda basınca hiçbir şey olmuyor mavi yanıp sönüyor ardından kırmızı yanarak normal bağlanıyor
ilk lb sonra home kullanım kılavuzunu paylaştık önceki sayfalarda lütfen onları okuyun yeterince acıklayıcı kaç saniye basman gerektiğini falan söylüyor

emre47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emre ütülü
Arkadaşlar bu sitedeki test sonuçlarında %'lik olan kısım neyi ifade ediyor %5 de olsa %20 de olsa sonuç olarak aynı yere gitmiyor mu?
Gidiyor çok önemli değil. Kör nokta olunca sıkıntı oluyor o da çok nadir ve kronik sorun olarak bazı kollarda oluyor. Yani hata payı aldığında joystictki sorunsuz kullanabiliyorsun

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
dongle ile analog nasil aciliyormus
Hocam nasıl yaptın basınçla gaz verme olayını anlatabilir misin? Bir de kendi dongle ile mi yaptın ?
bluetooth ile oluyor isterseniz RB+HOME (Android mode) isterseniz LB+HOME (IOS mode) şeklinde bluetooth moda alın bluetoothta oyun sırasında geçikme sorunu yaşadım 1 oyunda test ettim
kolun kablosuz açıdan sorunları var açıkcası çok önemli değil ama kolun dongle'ı dandik keşke dongle yerine sadece bluetootha önem verip öyle yapsalarmış NS009-S modelindeki kolum sadece bluetooth mesela ve o konuda başarılı bu kolun başarısız olması bir çok özelliğine yazık olmuş

Son düzenleme:

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Hayır dongle ile olmuyor sadece bluetooth ile oluyor isterseniz RB+HOME (Android mode) isterseniz LB+HOME (IOS mode) şeklinde bluetooth moda alın bluetoothta oyun sırasında geçikme sorunu yaşadım 1 oyunda test ettim
kolun kablosuz açıdan sorunları var açıkcası çok önemli değil ama kolun dongle'ı dandik keşke dongle yerine sadece bluetootha önem verip öyle yapsalarmış NS009-S modelindeki kolum sadece bluetooth mesela ve o konuda başarılı bu kolun başarısız olması bir çok özelliğine yazık olmbt
bt ile deneyemedim ben ama kablolu performansın daha iyi olduğu aşikar(dongle a göre yani fark hissediliyor)

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

Banderas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Antonio Banderas
Dongle ile oluyor önceki yorumlardaki arkadaş gibi yaptım anında oldu artık öyle kullanıyorum. Normalde kırmızı ışıktı artık yeşil ışıkla çalışıyor
Hayır dongle ile olmuyor sadece bluetooth ile oluyor isterseniz RB+HOME (Android mode) isterseniz LB+HOME (IOS mode) şeklinde bluetooth moda alın bluetoothta oyun sırasında geçikme sorunu yaşadım 1 oyunda test ettim
kolun kablosuz açıdan sorunları var açıkcası çok önemli değil ama kolun dongle'ı dandik keşke dongle yerine sadece bluetootha önem verip öyle yapsalarmış NS009-S modelindeki kolum sadece bluetooth mesela ve o konuda başarılı bu kolun başarısız olması bir çok özelliğine yazık olmuş

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

mkb7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert kaan benek
Dongle ile oluyor önceki yorumlardaki arkadaş gibi yaptım anında oldu artık öyle kullanıyorum. Normalde kırmızı ışıktı artık yeşil ışıkla çalışıyor
Aga tam olarak nasıl yaptın adım adım anlatır mısın herkes bir şey diyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: mygs

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Evet bluetooth modda olmasına rağmen donglea bağlanıyor ve gazda çalışıyor default mod ile donglela bağlamak mantıksız yani çok saçma

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Haktan Erol
Dostlar parasına değiyor mu bir de hala 350 TL falan mı
Fc 24, forza horizon veya dövüş oyunları oynarım
Linke bastığımda 600 TL gözüküyordu

DA_EREN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Eren yayık
En başta kablosuz denediğimde çalışmıştı sonra kablolu şekilde denedim yine çalıştı ama şuan kablosuz dongle ile eşliyor ama pc okumuyor sebebi nedir?

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Mustafa
En başta kablosuz denediğimde çalışmıştı sonra kablolu şekilde denedim yine çalıştı ama şuan kablosuz dongle ile eşliyor ama pc okumuyor sebebi nedir?
biraz denemen lazım arkadasın yaptığı gibi yapın sabredin
https://photos.app.goo.gl/KnWt9hTUQNoEbScx9 buyrun videoda anlattım tek bir kere mod değiştirmek yeterli oluyor daha sonrasında kolu açmak için sadece home tuşuna basın sürekli bu modda kullanabilirsiniz

Top Bottom