Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

thes1nner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Gecikme anlamında dongle kötü baya. Rekabetçi olmayan oyunlar da akar ama. Kol gayet iyi fiyatına göre. Yukarda arkadaşın attığı fotolara bakarak her moda kolayca alabilirsiniz.

mkb7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert kaan benek
Gecikme anlamında dongle kötü baya. Rekabetçi olmayan oyunlar da akar ama. Kol gayet iyi fiyatına göre. Yukarda arkadaşın attığı fotolara bakarak her moda kolayca alabilirsiniz.
Dongle ile gaz ayarlanabilir nasıl yapiliyor

Banderas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Antonio Banderas
dongle ile rt lt basınç ayarı yapabilen biri var mı ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kurcalarken nasıl oldu tam emin değilim ama Xinput şeklinde bağladım home tuşu yeşil süretli yanıyor. basınca göre gaz verir durumda şuan :D ama bu modda da titreşim çalışmıyor. (LB+ Home a basılı tutarak açmış olabilirim)

Alt taraftaki PR ve PL tuşlarına makro atamak için ; SET tuşuna 3 snye basılı tuttuktan sonra makro yapmak istediğimiz tuşlara basıyoruz bitireceğimiz zaman hangi tuşa makro atıyacaksak PL ve PR tuşuna basıp bitiriyoruz.

farklı model bi gamepad kullanma kılavuzu benzer tuş kombinasyonları ile farklı modlarda açılıyor.

açıkcası bu kadar kaliteli beklemiyordum fiyatına göre gayet başarılı bir ürün keşke 2-3 tane alsaydım :D
kralsın senin dediğin gibiymiş

Son düzenleme:

mygs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
dongle ile rt lt basınç ayarı yapabilen biri var mı ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

kralsın senin dediğin gibiymiş
Hocam nasıl yaptın basınçla gaz verme olayını anlatabilir misin? Bir de kendi dongle ile mi yaptın ?

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir
yeni hesap kuponu bu üründe geçerli değil mi? yeni hesap açsam

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
ben çok beğendim aleti çok güzelmiş ilk kez kol aldığım için de çok beğenmiş olabilirin

Murat demir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
Murat demir
bende monster clutch varda kötü ya

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Selim
Tüm özellikleri çözen biri inceleme konusu açarsa süper olur yararlanmış oluruz.

Hydranoid

80+ Bronze
Hocam nasıl yaptın basınçla gaz verme olayını anlatabilir misin? Bir de kendi dongle ile mi yaptın ?
lb home a basınca yesil ısık oluyor tetikler de duyarlı oluyor diğer tuslar direkt algılıyor galiba ama dediği gibi titresim gidiyor

• Beğen
Reaksiyonlar: mygs

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
Anonim Ankh
Arkadaşlar bu sitedeki test sonuçlarında %'lik olan kısım neyi ifade ediyor %5 de olsa %20 de olsa sonuç olarak aynı yere gitmiyor mu?

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
lb home a basınca yesil ısık oluyor tetikler de duyarlı oluyor diğer tuslar direkt algılıyor galiba ama dediği gibi titresim gidiyor
o şekilde yapınca IOS moduna alıyor kullanım klavuzuna göre SONY Dualshock 4 olarak gözüküyor kol

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,020
Üyeler
146,610
Son üye
Mncs35
Top Bottom