Neler Yeni

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z66 TKL Klavye Vergi Dahil 375 TL

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat
Hot-swap olmadığını anlayamayanlar ne yaşıyor anlayamadım.
Alıntıyı görüntüle

Bunu alacağıma Z77 alırım en azından hot-swap.
Tercih meselesi almak isteyen istediğini alır burda kimseyi zorlayacak değiliz bunu alcan şunu alcan diye :D

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
fransız klavyesi olunca tuş takımı fransızca mı oluyor ?
Tuş takımı Fransızca düzen olsa da Windows dili Türkçe olduğu sürece Türkçeymiş gibi kullanabilirsiniz hatta büyük entere sahip olduğu için Türkçe keycap takabilirsiniz gibi gözüküyor diğer tuşlar da uyarsa.
Tercih meselesi almak isteyen istediğini alır burda kimseyi zorlayacak değiliz bunu alcan şunu alcan diye :D
E Yooso'nun kaç tane hot-swap klavyesi 300-400 TL bandında indirime girdi gidip de hot-swap olmayan bir klavyesini alacağına adam akıllı hot-swap klavye alması daha mantıklı geldi bana tabii ki tercih meselesi.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
SEFA KAYA
Tuş takımı Fransızca düzen olsa da Windows dili Türkçe olduğu sürece Türkçeymiş gibi kullanabilirsiniz hatta büyük entere sahip olduğu için Türkçe keycap takabilirsiniz gibi gözüküyor diğer tuşlar da uyarsa.

E Yooso'nun kaç tane hot-swap klavyesi 300-400 TL bandında indirime girdi gidip de hot-swap olmayan bir klavyesini alacağına adam akıllı hot-swap klavye alması daha mantıklı geldi bana tabii ki tercih meselesi.
herkeste mekanik klavye oldu :D en azından bilinçli kullanıcılar rampage, everest gibi fason klavyelerden kurtuldular

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
herkeste mekanik klavye oldu :D en azından bilinçli kullanıcılar rampage, everest gibi fason klavyelerden kurtuldular
Ondan eminim en azından ülkemizde sırf ışıklı mışıklı diye satılan 1000 TL bandındaki klavyelerden 1000 kat iyidir bunlar. 300 TL'den kendime ve arkadaşa Z11 aldım mis gibi klavye. Aşırı ucuza da keycap çektim çok mutluyum var ya.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
SEFA KAYA
Ondan eminim en azından ülkemizde sırf ışıklı mışıklı diye satılan 1000 TL bandındaki klavyelerden 1000 kat iyidir bunlar.
aslında bu etki bile tüm oyunda oyuncular bile etkiler :) ekipman iyi oldumu performans da iyi oluyor buna emin oldum yani

Teykage

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Yağız Berk Özel
aslında bu etki bile tüm oyunda oyuncular bile etkiler :) ekipman iyi oldumu performans da iyi oluyor buna emin oldum yani
Klavye performansı o kadar etkileyen bir şey değil 1000 Hz olsa yeter ama %100 klavye ile FPS oynamak ile %75 veya %60 ile oynamak arasında hissiyat ve boyut farkından dolayı performans farkı oluşuyor desek olur desek yanlış olmaz çünkü ne kadar az yer kaplarsa mouse için o kadar yer kalır. Aşırı ucuza 1000 Hz düzgün klavye almak da diğer ekipmanlar için daha fazla bütçe demek olduğu için fark kesinlikle yaratır.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
SEFA KAYA
Klavye performansı o kadar etkileyen bir şey değil 1000 Hz olsa yeter ama %100 klavye ile FPS oynamak ile %75 veya %60 ile oynamak arasında hissiyat ve boyut farkından dolayı performans farkı oluşuyor desek olur desek yanlış olmaz.
tuşlarda antighost olmazsa sıkıntı yaşatabiliyor hocam. örnek biraderime sistem yaptığımızda bana sormadan bimden piranha klavye almış oyun oynayamadıydı :) sonra mekanik klavye döndük oyun keyfi bile etkiliyor.

Metoez

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Onur Kapkap
Hot-swap yok, rgb modları var tek switch seçeneği var (red switch). Yeni hesapla ve dolarla alın. Jeton kullanırsanız 2-3 lira daha ucuza gelebilir hesabımda sorun olduğu için jeton kullanamadım hata veriyor.
Dolarla almanin olayi ne hocam

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
562
İsim
Yaman Kurşun
Beyler aliexpressteki bütün indirimler bitti sabah 120 liraya 128 ssd paylaşıcaktım fakat bitmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Lebensmude Ex
bende 686 tl yazıyor yeni hersap olmasına rağmen indirim bitmiş mi?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
564
İsim
Murat
Dolarla almanin olayi ne hocam
Aliexpress doları TL'ye çevirirken kuru yüksek gösteriyor. Bizim bankalarda dolad daha ucuz o yuzden daha ucuza geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve evet indirim bitti yeni hesap indirimi yok artık :(

Top Bottom