Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥🔥 Aliexpress Kablosuz Gamepad Vergi Dahil 125TL 🔥🔥

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Aliexpress'te ilk indirime özel gamepad vergilerle birlikte 125tlye geliyor
Jeton kısmından jeton alıp 2tl indirim alabiliyorsunuz

Ürünün pek yorumu yok ama açıklamalara bakınca ve mağazaya bakınca güzel gözüküyor daha önce farklı bir gamepad aldım aliexpressten şuan gayet iyi çalışıyor şarj konusunda da iyi aralıksız 5 saat gidiyor kablolu kollardan daha ucuz zaten kablolu şekilde de kullanabiliyorsun ama bu ürünü daha yeni sipariş verdim gelince bakıcam nasıl bir ürün olduğuna

Son düzenleme:

kırmızışarapp

80+ Silver

Ürünün pek yorumu yok ama açıklamalara bakınca ve mağazaya bakınca güzel gözüküyor daha önce farklı bir gamepad aldım aliexpressten şuan gayet iyi çalışıyor şarj konusunda da iyi aralıksız 5 saat gidiyor kablolu kollardan daha ucuz zaten kablolu şekilde de kullanabiliyorsun ama bu ürünü daha yeni sipariş verdim gelince bakıcam nasıl bir ürün olduğuna

Geçen 50tlye termal yazıcı almıştık. Çok kullanmadım 400'e falan sattım. Buna ihtiyacım vardı. Dead cells falan oynatsın yeter bana. Güzel fiyat. Mağazaya tıklayınca aynı ürünü farklı fiyata gördüm. Sanırım normal fiyatı 400-500 falan ve 3 tanede incelemesi vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O7

Ekler

• Screenshot_20240417_200659_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240417_200659_AliExpress.jpg
    204.6 KB · Hit: 641

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,685
İsim
Bilal Tepe

Alınır mı ? Üste biraz ekleyip başka model varmı güzel 250 300tl civarında

kırmızışarapp

80+ Silver

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır mı ? Üste biraz ekleyip başka model varmı güzel 250 300tl civarında
bu ürün kampanyalı ilk siparişe özel sipariş verdikten sonra ürünün fiyatı 187TL oluyor 250 300tl civarlarındaki ürünlerle hemen hemen aynı ürün yani aslında 4 dolara yakın bir indirim oluyor benim daha öncesinde aldıgım ürün vergiyle birlikte 170tlye gelmişti şuan 250-300tl civarı satılıyor vergiyle 400tlye geliyor 125tlye aynı kaliteyi alıyorsun yani

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Muhammet Kürkçü

Özellikleri bu fiyata gerçek olamayacak kadar iyi. Çektim birtane bakalım ne olacak.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,685
İsim
Bilal Tepe
Bu zaten normalde 400-500tl falan sanırım. 8bitdo'yu biliyorum bir. Youtube'da incelemelere bakılıp alınabilir.
Anladım 3 adet lazım da bundan 3 adet alsam nasıl olur iyi midir? ?

bu ürün kampanyalı ilk siparişe özel sipariş verdikten sonra ürünün fiyatı 187TL oluyor 250 300tl civarlarındaki ürünlerle hemen hemen aynı ürün yani aslında 4 dolara yakın bir indirim oluyor benim daha öncesinde aldıgım ürün vergiyle birlikte 170tlye gelmişti şuan 250-300tl civarı satılıyor vergiyle 400tlye geliyor 125tlye aynı kaliteyi alıyorsun yani
Nasıldır performansı 3 adet lazım da

kırmızışarapp

80+ Silver
Anladım 3 adet lazım da bundan 3 adet alsam nasıl olur iyi midir? ?

Nasıldır performansı 3 adet lazım da
Yani çok bir şey bekleme ama alınır bu fiyata. 3 tane almak istiyorsan 3 farklı hesap oluşturmak lazım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

kırmızışarapp

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,652
Üyeler
141,736
Son üye