mertcanbeyss isimli üyenin son içerikleri

1. M

KASADAN SÜREKLI GELEN CIZIRTI SESI

Arkadaşlar yük altındaykende,boştaykende bu garip cızırtı sesi var.Şiddeti ne artıyor ne azalıyor bu nedir ? Sistemi yeni aldım korkuyorum. 1684995816 Işlemcinin olduğu bölümden geliyor.
  2. M

Sistemim ne kadar ediyor?

işlemci sadece 10 bin TL kardeşim. 1684434580 Işlemci : 10.3K TL EKRAN KARTı : 17.7 K TL ANKART : 6.5 K TL RAM : 1.5 K SIVI SOĞUTMA : ? EMIN DEĞILIM POWER : 5K MONITÖR : 9.8 K PIYASADAKI MUHTEMEL SIFIR EN UCUZ FIYATLARI BUNLAR ŞUANLIK. TOPLAM 50 K 2. El 40 A ALICI BULURSAN VER GITSIN. (AKAKÇE...
  3. M

Kasa ATX mi? PSU ÖNERISI

Arkadaşlar SFX Gold Cooler Master 650W PSU aldım, kasaya uymadı iade edeceğim kasa ATX mi Micro ATX mi anlayamıyorum. Gold PSU istiyorum. Bütce maks 1750 TL. Kasa deepcool cc-560
  4. M

TOPLAMA BILGISAYARIM NASIL OLMUŞ?(RX570)

Arkadaşlar merhaba elimde rx570 im var ve böyle bir sistem kurdum nasıl olmuş sizce?ileride ekran kartı yükseltebilmek adına. https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-corsair-vengeance-16-gb-2x8-3200mhz-ddr4-cl16-cmk16gx4m2e3200c16-fiyati,504034759.html...
  5. M

Klavye dinlenince çalışıyor

Arkadaşlar 1 hafta önce klavyem oyun ortasında rastgele tuşlara basmaya başladı. Res attım format attım düzelmedi 2 gün kapalı bıraktım PC'yi açınca düzgün çalıştı sonra tekrar res attım yine kendi kendine basmaya başladı #₺&>< gibi ne zaman dinlendirip açsam düzgün çalışıyor sonra res atinca...
  6. M

280 hz monitör için sistem

Arkadaşlar selam, ben ASUS 24.5 280 Hz TN monitörünü almayı düşünüyorum. Elimde sadece ASUS RX570 4 GB var. CS:GO'da 280'nin altına düşmemek istiyorum 1280×960 Low da. En uygun f&p bir sistem önerebilir misiniz eksiklerimi doldurarak. Yardim edenlere minnattar olacağım kaziklanmak istemiyorum
  7. M

AMD ekran kartı GPU iş yükü değiştirme

Radeon ayarlarından değiştirebilirsin.
  8. M

Game Booster 7.1 kulaklık driverları.

Herkese merhabalar. Uzun bir süredir Game Booster 7.1kulaklık kullanıyorum(sanal)ve kullanırken sanıyordumki 7.1'im açık. Ama sonradan anladım ki değilmiş. İlk olarak uzamsal sesi kapattım. Ses rahat kasılmaya başladı. Sonra ses efektinden Virtual Surround'u açtım. Anladım ki Microsoft'un bedava...
  9. M

6bin TL 4k tv ve konsol önerisi.(4 K oynayabileceğim)

6.bin bütçem var ne almalıyım?
  10. M

Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor

Siz ne anlatıyorsunuz Allah aşkına,Bilmediğiniz konular hakkında gereksiz yorumlar yapmayın.
  11. M

Steam Guard Mobil Kimlik Doğrulayıcısını 7 gündür kullanmıyor

Arkadaşlar merhabalar.1ay önce steam guardı etkinleştirdim.Ama takas yaparken bu sorun çıkıyor anlamıyorum.steam guard etkin teklifi gönderirkende steam guarddan onaylıyorum.Ama ne hikmetse bu yazı çıkıyor karşımdaki de bana söylüyor takas yapmıyor.Yardımlarınızı bekliyorum 1611189495 Mobil...
  12. M

Web sitesi Uzmanı arıyorum

domaini 1 ay sonra alıcam.şuanlık bedavalıkla idare edicem.wixden alıcam çok basit bir sistem olucak yardım edersen eğer ki yarım saatini bile almıyacaktır.
  13. M

Olmadığı için böyle bir konu açtım zaten.Yardım olur musun sen ?
  14. M

Hayır site kripto parayla ilgili olucak.Link geçip insanlar para alıcak.Bu basit site olucağı için birinin azcık bilgisi olsa dahi bile yardım edebilir. 1611123376 Çok sade bir site açıcağız bilen birinin yarım saatini dahi almaz.
  15. M

Arkadaşlar merhabalar,şuan bir site açacağım.Bana siteyi düzenlemesi için yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.Site faaliyete geçtikten sonra ilk kazanılan parada ona ödeme de yapacağım. 1611123207 Ve eminim ki site güzel iş yapacak.
Top Bottom