Neler Yeni

Web sitesi Uzmanı arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
Arkadaşlar merhabalar,şuan bir site açacağım.Bana siteyi düzenlemesi için yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.Site faaliyete geçtikten sonra ilk kazanılan parada ona ödeme de yapacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve eminim ki site güzel iş yapacak.

Unidentified

80+ Silver
Arkadaşlar merhabalar,şuan bir site açacağım.Bana siteyi düzenlemesi için yardımcı olacak bir arkadaş arıyorum.Site faaliyete geçtikten sonra ilk kazanılan parada ona ödeme de yapacağım.

Ve eminim ki site güzel iş yapacak.
Hocam konuyu yanlış kategoride açmışsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır site kripto parayla ilgili olucak.Link geçip insanlar para alıcak.Bu basit site olucağı için birinin azcık bilgisi olsa dahi bile yardım edebilir.

Çok sade bir site açıcağız bilen birinin yarım saatini dahi almaz.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Madem kazanacağına eminsin bi 500TL ayır/harca; kazanacağın zaman zaten o parayı çıkarırsın? Nakit dışında çalışacaklarını sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
Madem kazanacağına eminsin bi 500TL ayır/harca; kazanacağın zaman zaten o parayı çıkarırsın? Nakit dışında çalışacaklarını sanmıyorum.
Olmadığı için böyle bir konu açtım zaten.Yardım olur musun sen ?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mertcan Baysal
Çok bir ilgim yok? Web site'yi nereden amayı düşünüyorsun? Domain host almayacak mısın_?
domaini 1 ay sonra alıcam.şuanlık bedavalıkla idare edicem.wixden alıcam çok basit bir sistem olucak yardım edersen eğer ki yarım saatini bile almıyacaktır.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Wix üzerinden almanızı kesinlikle önermem. Wix kadar kapalı kutu ve saçma çalışan bir sistem yok. İşinizi basit yapmak istiyorsanız Wordpress üzerinde ilerleyin.
domaini 1 ay sonra alıcam.şuanlık bedavalıkla idare edicem.wixden alıcam çok basit bir sistem olucak yardım edersen eğer ki yarım saatini bile almıyacaktır.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Lelouch vi Britannia kendi fikrini söylüyor!

Kripto para al-sat sitesi yapacaksanız hiiiiç girmeyin, tutmaz. Bir sürü sıkıntı yaşarsınız ve üstelik piyasada büyük alternatif siteler varken kimse sizin yüzünüze bakmaz.

Şimdi tekrar okudum, sanırım bit.ly tarzı sitelerin kripto para ödemeli versiyonunu yapmayı düşünüyorsunuz. Tutmayacağını düşünüyorum ancak yine de siz bilirsiniz.

Top Bottom