MrH4san isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım Electromaker.io güvenli midir?

Merhabalar, Electromaker.io diye bir siteden alışveriş yapan var mı güvenli midir??
  2. M

HP Yazılım Programı ?

HP kullanıyorum bende öyle bir program yok ama HP OMEN tarzı laptoplarda var mıdır bilmem. OC tarzı bir şey düşünüyorsan, normal HP laptoplarda o sistemin ihtiyacına göre otomatik ayarlanıyor.
  3. M

Öneri Piyasa Fiyatı 930 TL' lik Modemi 700 TL' ye satıyorum.

Bilmiyordum oraya ekleyeyim o zaman. Teşekkürler
  4. M

700 TL Vdsl Modem Önerisi

Eğer istersen elimde bulunan T50B modemi mi satabilirim sadece iki ay kullandım. Garanti belgesi vb her şey duruyor. Şuan piyasa fiyatı 930 TL civarı bende 700 TL' ye koymuştum. Senin konuna rastladım. İlgilenirsen yazabilirsin.
  5. M

Öneri Piyasa Fiyatı 930 TL' lik Modemi 700 TL' ye satıyorum.

Sadece iki ay kullandığım, ki bu süre içinde ise nadiren kullandığım Zyxel VMG3625-T50B modemi mi satıyorum. İlgilenenler yazsın. Modemin kutusu, kablo bağları bile durmakta. Garanti belgesi ve diğer tüm kablo ekipmanları durmakta. Satılıktır. Fiyat 700 TL
  6. M

Office Etkinleştirme

Şifre koydum ama tel no koymamistim ona da bakarım eyvallah
  7. M

Office Etkinleştirme

Arkadaşlar geçen Office 365 satın aldım 14 TL gibi bir fiyata bana oturum açmam için bir mail adresi gönderdiler. açtım ve sorunsuz etkinlestirildi. Fakat aklıma takıldı bu mail benim PCdeki verilere ulaşabilir mi mail adresi ise abuk subuk bir uzantı halinde sadece başında satın aldığım...
  8. M

Çözüldü✓ Gamemar.com rezilliği

Kardeşim sen olayı okumadın heralde. Ben bilmiyor muyum iadenin ortalama 1 hafta süreceği. Ben adamlardan iade talebi istedim adamların iade onayı vermeleri 5 gün sürdü. Sen eğer diğer sitelere bakarsan iade onayı vermeleri ortalama 1 iş günü sürüyor. Şimdi adamlar 5 gün sonra verdi onayı para 2...
  9. M

Para iadesi bugün tarafıma yapıldı. Ama genel olarak konuşmak gerekirse imkanınız varsa mağazadan almayı tercih edin. Açıkçası internet sitesi diğer ticaret sitelerine göre daha az bilgilendirme yapılıyor. Neden bilmiyorum sürekli whatsapp üzerinden kendilerinden bilgi alma ihtiyacı hissettim...
  10. M

Evet, bu sabah benimle iletişime geçtiler. İadeniz yapılmıştır diye, kendilerine sordum para iadem ne zaman yapılır. Gün içerisinde yapılır dediler fakat hiçbir para iadesi tarafıma yapılmadı. Yarın sabah mesaj atacağım. Beklemeye gelmez böyle şeyler sonra bizim hatamız değil vs. şeylerle...
  11. M

Umarım çözülür 1648143718 Evet HB, N11, Gittigidiyor gibi sitelerden buna benzer iadelerim oldu onlar direk iade işlemini yapmışlardı.
  12. M

Yok sordum onlara, zaten öyle toplara girsek altından çıkamayız çok zaman alır. Bana kargonuz depodan çıkış sağlamadı dediler. Ayrıca sitede bu aksiyonları hiç güncellemediler (Şimdi tekrardan baktım siteye 'İade talebiniz değerlendiriliyor' diyor. Ve bu yaklaşık 4 gündür aynı). Aksiyonları...
  13. M

Siteye zaten çok güvenemediğim için sözleşmeyi okumuştum. İade nasıl oluyor vb. 14 gün içerisinde cayma hakkından bahsediyor. Ben zaten ürün siparişinden 1 gün sonra ayrıca bu iş günü diye geçmiyor hafta sonu verdim pazartesi sabah iade talebi oluşturdum. Bu yani, ben başka sitelerden de...
  14. M

Geçenlerde bir ürün aldım gamemar.com sitesinden. Daha sonra ürünü iadeye verdim ve ürün elime ulaşmadı. Whatsapp üzerinden iletişime geçtim iadeyi onayladılar. Fakat onayın üzerinden 5 gün geçti fakat hala para iadesi gerçekleştirmediler. Bu sabah tekrar mesaj attım. Dediler para iadeniz bugün...
  15. M

Çözüldü✓ Laptop Dahili Ram Miktarı Oyun Farkı

Arkadaşlar benim laptopumda 8 gb 3200 mhz ram bulunmakta ben bunu 16 gb yaparsam oyun performansı artar mı? İşlemci, Ryzen 5 5500U
Top Bottom