Neler Yeni

Çözüldü✓ Gamemar.com rezilliği

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Geçen seferde itopya için aynı şey soruldu dostum merak etme. Ben iki taraf açısından da olaya bakıyorum. Sadece kendimi düşünmeden olaylara bakmaya çalışıyorum. Bazı kurallar var uyulması gereken aslında herkesin yapması gerekli. Olabildiğince dikkat edip objektif oluyorum.

0xzeroX

80+
Geçen seferde itopya için aynı şey soruldu dostum merak etme. Ben iki taraf açısından da olaya bakıyorum. Sadece kendimi düşünmeden olaylara bakmaya çalışıyorum. Bazı kurallar var uyulması gereken aslında herkesin yapması gerekli. Olabildiğince dikkat edip objektif oluyorum.
Doğrudur, merak ettim sorayım dedim :)

MrH4san

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Basri BİLGE
Para iadesi bugün tarafıma yapıldı. Ama genel olarak konuşmak gerekirse imkanınız varsa mağazadan almayı tercih edin. Açıkçası internet sitesi diğer ticaret sitelerine göre daha az bilgilendirme yapılıyor. Neden bilmiyorum sürekli whatsapp üzerinden kendilerinden bilgi alma ihtiyacı hissettim. İade talep ettiğim zaman neden iade etmek istediğimi sordular bu iyi bir şey. Genel olarak bakarsak şu haliyle siteye puanım 4/10 olur. Uğraşmak istemiyorsanız tercih etmeyin.

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
Evet, bu sabah benimle iletişime geçtiler. İadeniz yapılmıştır diye, kendilerine sordum para iadem ne zaman yapılır. Gün içerisinde yapılır dediler fakat hiçbir para iadesi tarafıma yapılmadı. Yarın sabah mesaj atacağım. Beklemeye gelmez böyle şeyler sonra bizim hatamız değil vs. şeylerle karşımıza çıkarlar.
dostum zaten sen iadeye basar basmaz hiçbir site sana anında iade yapmaz bir kaç gün beklemelisin 1 haftayı da bulabiliyor bu süre, hayır ne bu tripler anlamadım adamlar dolandırdı sanki seni

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Furkan Emre Asım
Para iadesi bugün tarafıma yapıldı. Ama genel olarak konuşmak gerekirse imkanınız varsa mağazadan almayı tercih edin. Açıkçası internet sitesi diğer ticaret sitelerine göre daha az bilgilendirme yapılıyor. Neden bilmiyorum sürekli whatsapp üzerinden kendilerinden bilgi alma ihtiyacı hissettim. İade talep ettiğim zaman neden iade etmek istediğimi sordular bu iyi bir şey. Genel olarak bakarsak şu haliyle siteye puanım 4/10 olur. Uğraşmak istemiyorsanız tercih etmeyin.
Hocam aynı durumu bir cok mağazayla yaşayabilirsiniz. Bunlar kurumsal müşteriler olduğu için bankalar ile aralarındaki transferler uzayabiliyor. Gördüğünüz gibi paranıza çökmemişler.

MrH4san

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hasan Basri BİLGE
dostum zaten sen iadeye basar basmaz hiçbir site sana anında iade yapmaz bir kaç gün beklemelisin 1 haftayı da bulabiliyor bu süre, hayır ne bu tripler anlamadım adamlar dolandırdı sanki seni
Kardeşim sen olayı okumadın heralde. Ben bilmiyor muyum iadenin ortalama 1 hafta süreceği. Ben adamlardan iade talebi istedim adamların iade onayı vermeleri 5 gün sürdü. Sen eğer diğer sitelere bakarsan iade onayı vermeleri ortalama 1 iş günü sürüyor. Şimdi adamlar 5 gün sonra verdi onayı para 2 güne yattı. Bak orada sen de dedin bankanın parayı hesabına göndermesi genelde 1 hafta sürüyor. Diyelim 1 haftada yatırdılar e sen buna 5 gün daha eklesen ne oluyor. Ben para iadem için 12 gün beklemek zorunda mıyım benim banka işlemim hızlı sürdü para elime hızlı ulaştı. Normal şartlar altında zaten 1 hafta sürüyor. Toxiclik için yazmayalım lütfen benim triplerim kimseyi ilgilendirmez düşünceni kendine sakla. Konudan nasibini al sonra yoluna bak üstte genel değerlendirme geçtim zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam aynı durumu bir cok mağazayla yaşayabilirsiniz. Bunlar kurumsal müşteriler olduğu için bankalar ile aralarındaki transferler uzayabiliyor. Gördüğünüz gibi paranıza çökmemişler.
Bu kadarını yaşamamıştım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,559
Üyeler
143,697
Son üye
ufuk42
Top Bottom