Muri isimli üyenin son içerikleri

1. Muri

FM23 nasıl ücretsiz alırım?

xbox değil hocam amazon prime. 1694071543 sıcacık nedir hocam
  2. Muri

FM23 nasıl ücretsiz alırım?

merhaba fm 23 ücretsiz olacaktı.Fakat baktığımda amazon prime game hesabında göremiyorum.
  3. RX 6600XTLI SİSTEM

RX 6600XTLI SİSTEM

laptopa gececegim icin satilik RX6600XT PowerColor ASROCK B450 pro4 R5 3600 600 watt bronze supply Neo forza 16gb ram 8x2 Dark diamond pro mash kasa Geil 512 gb ssd 1tb harddisk
  4. Muri

Sistemim Ne kadar eder?

@Farukteke55 @TİTAN. @AyazAksoy4161 @fgoren @arturo 6600xt arkadaslar yanlis yazmisim kusuruma bakmayin.
  5. Muri

Sistemim Ne kadar eder?

herkese iyi forumlar, sistemimi satiyorum fakat su anki piyasada ne kadar eder bilemiyorum.Sarı siteye ne kadara koymalıyım? Yalnızca ekran kartı, anakartın. Fotoğrafları var. 1681473880 Sistemim: Rx6600xt R5 3600 neo forza 8x16 ram Geil zenith 500 gb ssd Asrock b450 Pro 4 Highpower 600 watt
  6. Muri

Müzik Öneri Konusu !

https://open.spotify.com/track/57B8NfcWjnbNy3fn5UBiOs?si=3ha2TkGlQ7GxCK9a6-8TMQ
  7. Muri

Bilgisayarim ne kadar eder?

15 den yukarisi zor yani hocam dogru mudur.
  8. Muri

Bilgisayarim ne kadar eder?

Evet beyler.Masaüstü sevdamiza veda etmek durumundayiz.macbooka geciyorum.Eskisi kadar oyun vesaire oynamiyorum bilgisayardan.Sizce sistemimi ne kadara satabiliriz bir fikrim yok sari site uzerinden.sadece kasa. Sistem temiz ekran karti 5 aylik zaten.
  9. Muri

3500 tlyd yarım altın alınır mı??

Altın ocak 31 den beri 271 TL kazandırmıs gram basına.Dolar 31 ocakta 13.56 dan islem gormus.Ki dolara her bi gun mudahale uygulaniyor hala tavanda.Altın daha garanti ama bu ulkede yasayan birisiyiz ve ulkenin ekonomisi gunden gune ayni istikrarda devam ediyor.Dolar en mantiklisi benim icin...
  10. Muri

3500 tlyd yarım altın alınır mı??

dolar almak mantıklı.
  11. Muri

The Witcher 3 Hala Alınır Mı?

alınır tabi hikayeli oyunun halası mı olur.
  12. Muri

Lgs için dershane gidilir mi ?

a eski konuymus.neyse bosver lise cok onemsiz bence.zaten en sonda yine calisip yapan sen oluyorsun okul kazandirmiyor okul. 2 sene yat 11 de başla tyt calismaya.
  13. Muri

Son harfi ile yeni bir oyun yaz

elden ring
  14. Muri

Sana göre para verilebilecek ama başkasına göre para verilemeyecek ürünler

bulursun bunun cakmasini kanka ya eminonu taraflarinda.
  15. Muri

Lgs için dershane gidilir mi ?

ilk lgsye girdim. sistem cok basit.turkceleri sona birak 3-5 sey zaten.sabah aksam yat kalk matematik bas. sozelim full matim 0 dogru. hic calismadim ne sozele ne sayisala. fende 2 yanlisti. tum derslerine calis matematigi yapamadigin surece olmuyor.
Top Bottom