NhympexS isimli üyenin son içerikleri

1. NhympexS

Sistemini kaça satmaliyim

Merhaba arkadaşlar sistemimi satmaya karar verdim ancak sizce ortalama ne kadar bir fiyata satmaliyim özellikler inno 3d Gtx 1650 super/8x2 3200MHZ Ram/Netac 256Gb SSD/Samsung 500GB HDD/i3 9100f/H310MHP Anakart/Aigo 450 W/DarkVoid Cpu fan ekstra Game garajın klasik kasası var game garajdan 1.5...
  2. NhympexS

Yardım Kulaklıktan cızırtı geliyor yardım lazım

Hayır bu şekilde kullanıyorum sesi ne kadar yükseltirsem o kadar azlıyor yüzde yüzde daha az geliyor yüze 98de daha fazla.
  3. NhympexS

Yardım Kulaklıktan cızırtı geliyor yardım lazım

Arkadaşlar selam daha önce jd710 kullaıyordum ve mikrofonu bozuldu bu yüzden dün rampage pulsar modelini satın aldım ilk 2-3 saat bir sorun yoktu veya ben fark etmedim ama daha sonra kulaklıktan bır hışırtı tarzı cızırtı gelmeye başladı mikrofondan değil direk kulaklıktan bilgisayar sesini 0 a...
  4. NhympexS

Arkadaşımın 1650s ve rx570-80 hakkında ki yorumları

Merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar iyi forumlar Bugün bir arkadaşımla konuşurken bana RX550 İLE 1650 SUPERİN AYNI PERFORMANSTA OLDUĞUNU RX570 ile ise RX580 in aynı performansta olduğunu söyledi ben cahile laf anlatmadım bu konuyu ona atıcağım yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
  5. NhympexS

Bilgisayarım aniden siyah ekran yada mavi ekran veriyor sebebi ne olabilir?

Minidump dosyasını paylaşırsanız daha iyi olur sıcaklık değelerinizi vs anlık kontrol ediniz.
  6. NhympexS

red dead online ücretsiz olur mu ?

Anladım hocam ben yanlış biliyormuşum Teşekkür ederim bilgi için.
  7. NhympexS

red dead online ücretsiz olur mu ?

Sanmam olsa olsa rdr2 sahibi olanlara ücretsiz olur
  8. NhympexS

GameGaraj Alışveriş deneyimim

Hdmi Kablosu
  9. NhympexS

GameGaraj Alışveriş deneyimim

Kablo ile alaklı bir durummuş kabloyu tam oturtamamışım.
  10. NhympexS

Valorant rank sistemi hk.

Arrkadaşlar sizlere bir sorum olucak valonun rank sistemi hakkında mesela bu sezon bitince Örnk silver bitirdim ama çerçevemde plat yazıyor bir sonraki sezon ilk kritr nasıl oynadığım ama ortalama olarak beni çereçevede yazana göremi yoksa bitirdiğim ranka göremi bi rank vericek bilginiz varmı...
  11. NhympexS

Cyberpunk 2077 kaç fps alırım

Sistem imzamda soru başlıkta 1607496120 mobil kullancılar için Sistem:Gtx 1650 super/8x2 3200MHZ Ram/Netac 256Gb SSD/Samsung 500GB HD/i3 9100f/H310MHP Anakart/Aigo 450 W
  12. NhympexS

R6 Tekrardan başlamaya değermi.

up up up
  13. NhympexS

14. NhympexS

Uplay üzerinden şuan indirmeyi başlattım hd pack ile 80 Normal 62 Gb gözüküyor şuan
  15. NhympexS

bu kadar güncelleme geliyor ama nasıl oyun hala 61 GB Kafam buna takıldı
Top Bottom