Neler Yeni

R6 Tekrardan başlamaya değermi.

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
2019 Yılında uzun bir süre R6 Oyununu oynadım ve oyunu bıraktım sebebini hatırlamıyorum sonrasında csgo valo gibi oyunlara başladım valorant çıktığından beri sabah akşam oynuyorum ve toxic kitle beni sıkmaya başladı bu sebepten r6 tekrardan başlamayı düşünüyorum ama kitlesi hile durumu vs nasıl sizce başlamaya değermi ve hala eğlencelimi 2 saat oynayıp sıkılmak istemiyorum.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Dün silmiştim. Steam ı bir açtım 45 gb güncelleme diyor. Yeter ulan dedim ne bu güncelleme güncelleme 10-20-45 gb yeter yani. Sildim artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
Dün silmiştim. Steam ı bir açtım 45 gb güncelleme diyor. Yeter ulan dedim ne bu güncelleme güncelleme 10-20-45 gb yeter yani. Sildim artık.
bi kaç yeni karakter bide tachankaya rework işte 45gb felan

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Benim de R6 de az saatim var ancak genelde oynadığımda hala eğlenebiliyorum. Hiçbir zaman çok iyi oynamadım R6 ama ufak bir taktik yapıp iki kill almak bile çok büyük bir başarı gibi geliyor bana ve çok oynamasam da yine de oynadığımda eğleniyorum bu şekilde...

Son düzenleme:

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim de R6 de az saatim var ancak genelde oynadığımda hala eğlenebiliyorum. Hiçbir zaman çok iyi oynamadım R6 ama ufak bir taktik yapıp iki kill almak bile çok büyük bir başarı gibi geliyor bana ve çok oynamasam da yine de oynadığımda eğlenmiyorum bu şekilde...
cümlenizi anlamadım başta eğleniyorum sonda eğlenmiyorum demişsiniz

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
55GB idi bende sildim dün ama geri yükleyeceğim :(

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Carpe Diem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Ege Karavelioğlu
Pek solo oynancak oyun değil bir de takım arkadaşları mal gibi kafana sıkıyor hem seviyom oynuyom hem de bazen ben neden bu oynu oynuyorum dedirtmiyor değil
Bir sezon daha geçsin geri dön bence

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
bu kadar güncelleme geliyor ama nasıl oyun hala 61 GB Kafam buna takıldı
61 değil 100 GB ayrıca şöyle düşün sen yeni bir şey alınca eskisini atmıyor musun ? yani mesela Map yenilenecek ama iki mapte dosya olarak kalacak mı sence ? :D birazda böyle düşün

NhympexS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Emre Ak
61 değil 100 GB ayrıca şöyle düşün sen yeni bir şey alınca eskisini atmıyor musun ? yani mesela Map yenilenecek ama iki mapte dosya olarak kalacak mı sence ? :D birazda böyle düşün
Uplay üzerinden şuan indirmeyi başlattım hd pack ile 80 Normal 62 Gb gözüküyor şuan

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
cümlenizi anlamadım başta eğleniyorum sonda eğlenmiyorum demişsiniz
Nasıl eğlenmiyorum olmuş ikincisi bilmiyorum :D eğleniyorum demek istemiştim.
Benim de R6 de az saatim var ancak genelde oynadığımda hala eğlenebiliyorum. Hiçbir zaman çok iyi oynamadım R6 ama ufak bir taktik yapıp iki kill almak bile çok büyük bir başarı gibi geliyor bana ve çok oynamasam da yine de oynadığımda eğleniyorum bu şekilde...
düzelttim

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Uplay üzerinden şuan indirmeyi başlattım hd pack ile 80 Normal 62 Gb gözüküyor şuan
Oradan değil bu bilgisayar üzerinden steam ve ya epic games klasörünün içindeki r6 ya bakın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,668
Üyeler
141,615
Son üye
isyankar
Top Bottom