Ozkan34 isimli üyenin son içerikleri

1. O

Cs 2 steam yetkilisinden mesaj geldi

Peki dostum pahalı skinlerim var satabilirmi
  2. O

Api keyim yok zaten steam guard var hesabımda nasıl giriş yapıp arkadaşlarımı engelleyip profil fotomu kaldırabiliyor guard varken ?
  3. O

Dostum banada aynısı yapıldı biraz önce oyun oynarken bu tür mesajlar atıp steamdan çıkış yaptı profil fotomu ve arkadaşlarımı engellemiş hep sonra hesabın blokeli açmak için maile giriş yapın tarzında mail gönderdi sildim maili şifrelerimi değiştirdim sence ne yapmam gerek başka
  4. O

Yardım AMD RYZEN 5 7600x işlemci sıcaklık değeri

Malesef çok bilgim yok bilen arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur
  5. O

Yardım AMD RYZEN 5 7600x işlemci sıcaklık değeri

7600x için normal sıcaklıklar bende 360mm sıvı soğutma var boşta 45 50 oyunlarda 65 derece civarı stres testinde 85 dereceleri görüyor biraz araştırma yaptığımda bu sıcaklıkların normal olduğunu anladım sonra devam ettim istersen undervolt yapabilirsin
  6. O

Yardım xDrive mı, Hawk Gaming Chair mi?

2 sene kadar Xdrive Atak kullandım şuanda hawk chair fab modelini kullanıyorum Xdrive deri hawk kumaş malzeme ve mekanizma kalitesi Olarak Xdrive önde fakat çok fonksiyonel değildi özellikle oturma yeri çok sertti tabi bu modelden modele değişir Şuan hawk kullanıyorum daha fonksiyonel daha rahat...
  7. O

Hepsilisans.com'dan Aldığım Lisansın Oem değil Retail Çıkması!?

Aynısını banada yaptılar özellikle Oem diye teyit etmeme rağmen telefon etkinleştirmesi yapmanız lazım dediler neyse yaptık Şuan sorun yok gibi dezavantajı nedir bilen varsa yazarsa seviniriz
  8. O

Çözüldü✓ Amd 7700X - Asus 4070ti OC Sistem Topladım. Fikir ve Önerilerinizi İstiyorum.

58k ya 7900x ve 4080 toplarım diyenler bi toplasın nasıl topluyor ikisi zaten 45 bin lira yapıyor
  9. O

MSI G274QPF-QD 1 tane ölü veya sıkışmış piksel hk.

Hangi firmadan aldınız hangi firmadan aldınız
  10. O

Değişim yapmazlar ama kutu ve içeriği zarar görmemişse iade alırlar
  11. O

1 ölü piksel bile ayıplı ürün olarak sayılıyor tüketici lehine çıkıyor karar iade etmek daha zor bence monitörde özellikle jelatini atmışsın yok kutuya zarar vermişsin bi ton bahane sunuyor satıcı ikincisi bu monitörü beğenmedim diye iade ediyorsun sonra bi başkası alıyor o monitörü aynı süreci...
  12. O

Hocam ben iade etmeyi düşünmedim gelen üründe ölü piksel çıkmama garantisi yok biraz araştırdım çok rahatsız ederse beni veya satarsam thh ye başvurup değişim yaparım diyorum 1693664345 Thh hakem heyetinde niye uğraşasınki başvuru yapıyorsun bekliyorsun o süreçte zaten kullanmaya devam...
  13. O

Bide şöyle bir şey var siz ölü piksel var diye iade edemiyorsunuz beğenmedim diye edersiniz sonra tekrar jelatinlenir başka birisi satın alır ben bu yöntemi tasvip etmedim
  14. O

Aynı monitör aynı durumdayım sizinle benimki beyazda pembemsi yeşilde siyah siyahta gözükmüyor monitör 2k olduğu için piksel çok küçük o yüzden rahatsız etmiyor beni uğraşmak istemedim 2k ve 4k monitörlerde ölü piksel çıkma yüzdesi epey yüksek şunu araştırdım ve öğrendim; 1 ölü piksel bile...
  15. O

Ramlar 6000 MHz’ de mi çalısıyor.?

Arkadaşlar merhaba Expo açık şuan ramlar 4800 MHz de mi 6000 MHz de mi çalışıyor bilen varsa yardımcı olurmu ?
Top Bottom