• podevi
      podevi, Erkek yazlık mevsimlik ceket önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Güzel bir blazer ceket arayışım benimde var konuyu bende takip etmek istiyorum.
    • podevi
      podevi, Bağkur borcumu ödedim, borç düşmüyor. başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      E-Devlet sistemleri birbirine tam entegre olsada, ekrana geç yansıyor genelde. Bu noktada panik yapmayın. Bir kaç güne E-Devlete yansır. Bazı durumlarda bu...
    • podevi
      podevi, ikinci el macbook alınır mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Macbook alırken, Pil Devir sayısına bakılır ilk önce. Düşük pil devir sayısı ise ve faturalı ise rahatlıkla alabilirsiniz. Ben tüm mac cihazlarımı hep...
    • podevi
      podevi, Vozol 12K uçağa alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      1 Adet kullanmalık el valizine koyabilirsiniz çok sıkıntı olmuyor. Ama bir adet sonrası kabul etmiyorlar.
    • podevi
      podevi, Hangi siteden orijinal Vozol alabilirim? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Türkiye'de genelde artık orijinal satış yapıyorlar. QR Kodu ile sorgulama yapıldığı için hemen hemen tüm siteler artık orijinal satıyor. Güvenilir Vozol...
    • podevi
      podevi, Aranızda Patron Var mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      İş ilanı siteleri açmak için çalışma bakanlığından izin alınması gerektiğini duymuştum. Bu arada, Site sade ve çok şık duruyor.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,093
Üyeler
140,767
Son üye