Pykecan Cımbızoğlu isimli üyenin son içerikleri

1. Pykecan Cımbızoğlu

Telefona zil sesi yapmak için müzik indirme sitesi-programı önerisi istiyorum.

cevabınız için çok teşekkürler. Şarkıyı kesmeye gerek kalmadı şanslıyım :D youtube mp3 indir kaliteyi bozduğu için başka bir öneri var mı diye sormuştum da sanırım başka şansımız yok.
  2. Pykecan Cımbızoğlu

cevabınız için teşekkürler. şarkı zedgede bulunmuyor. 1612982169 çare bu sanırım. teşekkürler.
  3. Pykecan Cımbızoğlu

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bu gün spotifyda müzik dinlerken eski bir müzik denk geldi (sod-soldier side-intro). Dedim ki ben bunu zil sesi yapayım. Spotifyda zil sesi yap gibi bir seçenek yokmuş (evet çok şaşırtıcı da değil.). Bunun üstüne youtubedan şarkıyı bulup online müzik...
  4. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Yetkili servis tam olarak ne yapıyor?

Şikayette bulunsam da bir şey olmaz değil mi?
  5. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Yetkili servis tam olarak ne yapıyor?

Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar bundan 1 yıl önce dacia sandero stepway 2019 model aldım. Dacia yetkili servisi 10binkm de bakıma getirin dedi. Tamam dedim. 10bin km olduğu için bakıma götürdüm. Üstüne 1.700tl para ödedim. Araba bir gün orada kaldı. Hiç bir sıkıntısı yok dediler. Dedim...
  6. Pykecan Cımbızoğlu

James Donkey 710-712 mikrofondaki ışık

Çok teşekkürler cevaplarınız için. Görüş alanımdan aşşağıda tutarak kullanıyorum o zaman 😁👍🏻
  7. Pykecan Cımbızoğlu

James Donkey 710-712 mikrofondaki ışık

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. James Donkey 710 kulaklık kullanıyorum. Mikrofondaki ışığı yazılımla kapatma şansım var mı? Donanımarşivi inceleme videosunda denedim fakat ışığı kapatmayı bulamadım diyor Abdullah abi. Kapatabilen oldu mu?
  8. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Arabanın alt kısmına neon led takmak ülkemizde yasak mı?

Aynen hocam ben de hiç görmedim. Çevirme olsa durdusalar yüksek ihtimalle ordaki polis de görmemiştir. Bu da cezayı beraberinde getirir 😁
  9. Pykecan Cımbızoğlu

Aklımda kabloyla çakmaklıkla uğraşmadan çok kolay şekilde böyle yapmak var. Suç değilse en azından deneyeceğim.
  10. Pykecan Cımbızoğlu

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Resimde gördüğünüz araba altına yolu aydınlatacak şekilde led takmanın cezası var mıdır? Suç mudur? Polis durdursa ne yapıyorsun nedir bu der mi?
  11. Pykecan Cımbızoğlu

Trendyol kaydetme kampanyası için şartlar var mı?

Sahte hesap açıp koleksiyonu kaydedince sayılmıyor mu? Çatır çatır sahte hesap açıp 38 kere kaydetmiştim koleksiyonlarımı. Kupon gelmicek mi?
  12. Pykecan Cımbızoğlu

Ana Konu Trendyol Koleksiyon Kaydetme Kampanyası

Arkadaşlar trendyol çöktü mu?
  13. Pykecan Cımbızoğlu

IOS Telefon için hikayeli oyun önerisi

Yokmuş ama cevabınız için teşekkürler
  14. Pykecan Cımbızoğlu

intiharın afı olur mu

Arkadaşa katılıyorum. Hatta neredeyse hepsinin bu kararı uygulamaya geçirdikten ve geri dönüşü olmayan yola girdikten sonraki saniyelerinde çok pişman olduğunu düşünüyorum.
  15. Pykecan Cımbızoğlu

intiharın afı olur mu

İntehar islam dinindeki en büyük yasaklardan birisidir. İntehar eden kişi sonsuza kadar cehenneme mi gider bilmiyorum.
Top Bottom