sahabeLYKIA isimli üyenin son içerikleri

1. sahabeLYKIA

Rehber Ayakkabılardaki 1. Kalite, 2. Kalite Nedir ve Nasıl Anlaşılır?

Hocam genel olarak böyle bir konuya ihtiyacımız vardı çok teşekkürler https://media.tenor.com/RbmvWMGH2fsAAAAM/jojo-anime.gif
  2. sahabeLYKIA

Yardım Flodan aldığım ayakkabı orijinal mi

@stereohearts hocam peki biz bu ayakkabıların 2. Mş yoksa 3. Kalite olduğunu nasıl anlayacağız. Bide aldığımız ayakkabının garantisi vb nası oluyor?
  3. sahabeLYKIA

Teşekkür ederim hocam
  4. sahabeLYKIA

Hocam peki aldığım kramponun orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim 1707297292 Belli yöntemleri vb varmı
  5. sahabeLYKIA

Arkadaşlar bugün gelen flodan aldığım adidas predator edge.3 tf ayakkabısı orijinal olup olmadığını nasıl öğrenebilirim fotoğraf eklemem gerekirse haber verin lütfen
  6. sahabeLYKIA

Halı saha ayakkabısı için yardım lütfen

Hocam floda buldum outlet bölümünde
  7. sahabeLYKIA

Halı saha ayakkabısı için yardım lütfen

Selamünaleyküm arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi ayakkabı arıyorum Bugün floda 760 TL ye adidas predator edge.3 buldum fotoğrafını ekliyorum Bundan daha iyi bu fiyata öneri varmı
  8. sahabeLYKIA

Adidas predator edge.3 halı saha ayakkabısı yardım

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi Adidas predator edge.3 hali saha ayakkabısını almayı düşünüyorum flodan alacağım 760 TL gibi Bi fiyata geliyor orijinal olup olmadığını, değip değmeyeceğini nasıl anlarım varmı tavsiyeniz mağazadan çektiğim fotoğraf ektedir 1707213075 Arkadaşlar lütfen...
  9. sahabeLYKIA

S20 fe 11 kullanıyorum 12 guncellemesini yapmalı mıyım

Arkadaşlar konu başlıktaki gibi telefonu android 11 de kullanıyorum sizce güncellemeli miyim?
  10. sahabeLYKIA

S20 Fe cihazını hiç güncellememiş olanlar bakabilir mi ?

hocam bunu sizde deneyip elde ettiğiniz sonuçları bana ulaştırabilme ihtimaliniz varmı
  11. sahabeLYKIA

Samsung Galaxy M52 - Realme 8 6 - Xiaomi Redmi Note 10 Pro?

hocam eğer cihazınızın garantisi varsa servise 2 kere veyahut daha fazla gönderseniz de sorununuz çözülmedi ise tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz, bu sayede hem size açtıkalrı masrafları alır ve 3 tü yanlışım yoka hakkınız oluyor bunalr cihazın muadili ile değişimi ücretsiz tamir...
  12. sahabeLYKIA

S20 Fe cihazını hiç güncellememiş olanlar bakabilir mi ?

Hocam selamlar yine ben yeni konu açıp karışıklık çıkarmak istemedim, size bir sorum var ben yarım saat 1 saat PUBG oynadıktan sonra telefon aşırı ısınıyor dokununca elimi yakıyor, bu durum normalmi ve sizde varmi 1655064961 Aynı şekilde muadili oyunlarda da ısınıyor (Alex leğende hatta...
  13. sahabeLYKIA

S20 FE android 11 mi 12 mi ?

hocam kusura bakmayın ama siz güncellediğinizde beni de etiketleme şansınız varmı
  14. sahabeLYKIA

S20 FE android 11 mi 12 mi ?

peki sizce tahmini bunalr ne zamana düzelir ? ayrıca siz ne zaman yükselteceksiniz (android 12 ye) ?
  15. sahabeLYKIA

a22 android 12 güncellemesi yapılması mantıklı mı ?

arkadaşlar bildiğiniz gibi android tefonlarda bazı telefonlarda bazı android sürümlerinde hatalar olabiliyor. arkadaşım a22 aldı şuan android 11 kullanıyor, 12 yükseltmemizde bir sakınca varmı kullanıp yükseltenlerden perfarmans hakkında bilgi alabilir miyim acaba ?
Top Bottom