Süheyl isimli üyenin son içerikleri

1. S

1000-1200₺ arası F/P Oyuncu koltuğu önerisi

Arkadaşlar 1.70 boyunda 65 kiloyum fonksiyonları çok olan kaliteli uzun yıllar götürecek kullandığınız yada önerdiğiniz oyuncu koltukları ??
  2. S

Bilgisayarımı Nasıl Hızlandırabilirim?

Hocam sistem özellikleriniz düşük gibi ama arkadaşın dediği gibi ssd alırsanız minimum 256GB Windows’u oraya kurarsanız hızınız bir nebze de olsa artar ama aşırı bir hızlanma beklememek lazım 4 GB RAM çok düşük
  3. S

Bilgisayarımı Nasıl Hızlandırabilirim?

Sistem özellikleri nedir laptop mu masaüstü mü ona göre daha iyi yardımcı oluruz hocam
  4. S

400₺ ile 550₺ arası mikrofonu kaliteli kulaklık önerisi

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere şuan piyasada bulunan en iyi en yüksek performansı alabileceğim mikrofonu çok önemli benim için ve ses kasmam önemli volarant cs-go PUBG gibi oyunlarda bu bütçede kulaklık önerilerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden
  5. S

300 - 600 TL arası kulaklık önerisi

alınca buraya yazarmısınız bende karar veririm en azından
  6. S

düz drop hiç önerilmiyor sesi felan karşıya iletiyormuş onu dikkatli araştır düz drop yerine redragon tercih et bence
  7. S

sen neye karar verdin hocam ?
  8. S

şubat ayının ilk haftası gelecekse beklenir ama son haftalar felan gelecekse dayanamam ayrıca nerden öğrenebiliriz gelip gelmeyeceğini
  9. S

redragon indrah k555-1 klavye sipariş verdim kulaklık arıyordum ve bunu gördüm sence alıyım mı drop plus stokta yok gamepower kızaru var bide aklımda ama onda tereddüt ediyorum
  10. S

650 ₺ 7.1 Kulaklık tavsiyesi

kizaru benimde almak istediğim bir kulaklık çok hoş ama çekiniyorum heryerde gamepower alınır mı çin malına marka basıyorlar felan diyorlar düşüncen nedir hocam ?
  11. S

Acer Nitro AN515-44 144hz olan model stoklara Gelir mi ?

Beyler an515-44 ryzen 5 4600u 144 hz olan modeli var ama stoklarda yok gelme durumu nedir beklemelimiyim yoksa aynı modelin 60 hz olanını alayım mı herşeyi aynı sadece ekran yenileme farkı var çok bariz fark olur mu ??
Top Bottom