Synac isimli üyenin son içerikleri

1. Synac

Günlük Kullanım için Kulaklık Önerisi Yapar mısınız?

Şöyle ki, Uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorum tasarımı fazla ihtişamlı olmayan sade ama hoş bir şeyler daha çok Bilgisayarda kullanmayı planlasamda günlük hayatta da aktif olarak kullanmayı planlıyorum spor yaparken, fitness vs. Ya da gün içerisinde herhangi bir zaman aralığında. İlk amacım...
  2. Synac

İş ve oyun için laptop önerisi

Merhaba, Yazılım ile uğraşan birisiyim arada sırada kafa dağıtmak için oyun oynuyorum ya da iş gereği oyun testleri yapıyorum, üniversitede hem ders için hem de işimi rahat rahat yapabilmek için bir laptop almaya karar verdim ancak bu konuda iyi bir fikir sahibi değilim benim için önemli olan...
  3. Synac

Tv+ Ready Türknet ile çalışır mı?

Merhaba, Birkaç gün önce TürkNet'e geçiş yaptık internetten gayet memnun olduğum için değiştirmek istemiyorum ancak daha önceden televizyon için kullandığımız Tivibu telekom harici çalışmıyormuş ben de TürkNet'in kendi IpTv sağlayıcısı var mı diye merak ettim bileniniz var ise yardımcı olursa...
  4. Synac

Daha önce eli alçılanmış olan varsa yardım

Teşekkürler, sıcak suda masaj yap diyorlar ağrı yok ama kaynama tamamlanmamışsa diye korkuyorum yapmalımıyım ?
  5. Synac

Daha önce eli alçılanmış olan varsa yardım

4 gün önce parmağım çatladı ve elim alçıya alındı ogün çatlayan parmağımı bükemiyordum ve şişmişti pzts alçıyı çikarabilirsin dedikleri için 15dk önce alçıyı kendim çıkardım, hâla parmağımı bükemiyorum ağrı ya da sızı yok sağa sola gidiyor ama kapatamıyorum parmağımı normal mi ?
  6. Synac

Uzaktaki odaya ethernet bağlama

Bilgisayarım normalde modemin hemen yanındaydı ancak şimdi yerini değiştirmek istediğim için daha uzak bir odaya taşıyorum bu odaya ethernet ile internet bağlamak istediğim de en az 10-15m kablo almam gerekiyor bunu daha az kablo uzunluğu ve mümkünse gözükmeden yapabileceğim ya da ethernet...
  7. Synac

Rgbleri ortak çalıştırmak

GameBooster G918 klavyem var ve gamepower saber rgb yazılımı ile kontrol ediyorum, (game booster yazılımı yok var ise haberim yok) logitech g102 mouse aldım ve ikisinin rgblerini ortak çalıştırmak istiyorum mouse yorumlarıdna bunun mümkün olduğunu söyleyen birisi vardı ancak programı ne kadar...
  8. Synac

Mekanik Klavye Önerisi

İyi günler. İlk mekanik klavyemi alacağım almışken bütçeme göre kaliteli bir şey almak istiyorum haliyle, geçenlerde DA'nın da incelediği GameBooster G918 Fire Storm klavyesi gayet hoşuma gitti H.Burada fiyatı 490tl olan klavye Amazon Prime'da 400TL şuan alıp kullanan var ise önerisi ve...
  9. Synac

Açık Dünya Oyun Önerisi

Selam, şu sıralar oyun arayıp bulamayanlardanım sanırım. Ne yazık ki istediğim türden oyun var mı bilmiyorum ancak beni uzun süreli götüren bir oyun bulamadım, açık dünya oyunlarını severim kat temizleyip boss kesme olsun yeteneklerin ile öne çıkabilmek olsun cidden tatmin edici ancak hepsi tam...
  10. Synac

Bu Steam hesabı ne kadar eder?

Anladım teşekkürler
  11. Synac

Sadece tek başına 117tl eden bir oyun olan hesap nasıl 80tl ediyor neye göre hesaplanıyor bu steam hesaplarının değeri 1620931726 Bence mantıken sadece tek başına 117tl eden bir oyun varsa hesapta başka oyun olmasa bile 30tl altı olmamalı
  12. Synac

Selam umarım konuyu doğru yere açmışımdır yanlış ise kusura bakmayın, İki hafta önce "CSGO" adlı oyundan saçma bir konu yüzünden vac ban yedim hem bu sebeple hem de para lazım olması hesabımı satmayı düşündürdü eğer hesabımı satarsam kaç TL eder? Steam db: 130-587 arası gösteriyor İçinde olan...
  13. Synac

Yurt içi kargo ve Aras kargo iki gündür aynı yerde

iyi günler 2 farklı yerden kargo verdim birisi yurt içi diğeri ise Aras Kargo ile gönderiyor ancak pazartesi saat 10 da transfere giren kargo şu an hala aynı yaklaşık 1 gün olacak ve aynı yerde transfer sürecinde yurt içide aynı şekilde acaba ramazan dolayısı ile bu hafta kargo şirketleri...
  14. Synac

Ücretsiz, kaliteli MMORPG

Ücretsiz olup gerçekten oynamaya değer bir MMORPG arıyorum gerek PVE gerek PVP yönünde iyi olan hem ücretsiz hem de grafikleri çöp olmayıp ortalama bir şey olan MMORPG bilen, oynayan varsa önerilerini beklerim arkadaşlar ile girmediğimde bile zevk alabileceğim aynı zamanda ekipçe (arkadaşlarla)...
  15. Synac

Ses kartı önerisi yaparmısınız?

Hocam sormayı unuttum acaba cızırtı veya mikrofonda dip ses gibi sorunlar ile karşılaştınız mı? eğer önemsenmeyecek kadar az varsa almayı planlıyorum.
Top Bottom