Neler Yeni

Günlük Kullanım için Kulaklık Önerisi Yapar mısınız?

Synac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Eren Çolak
Bütçe
2500
Şöyle ki, Uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorum tasarımı fazla ihtişamlı olmayan sade ama hoş bir şeyler daha çok Bilgisayarda kullanmayı planlasamda günlük hayatta da aktif olarak kullanmayı planlıyorum spor yaparken, fitness vs. Ya da gün içerisinde herhangi bir zaman aralığında.

İlk amacım bilgisayar için tatmin edici (En azından ortalamaya ve fiyata göre) bir ses sunmasıdır ve iyi bir mikrofona sahip olmasıdır (gizlenebilir olması en büyük önceliğim) ve oyunlar içinde az çok uygunsa süper olur, ikincisi ise fitness'da kullanacağım için telefon ile de uyumlu olursa çok iyi olur. Aslında birkaç seri bulmuştum ama ne yazikki fiyatlar çok yüksek ya da uygun fiyatları olanların bir çoğunda aradığım 1-2 özellik olmuyor yardımcı olabilirseniz ya da öneriniz var ise süper olur, iyi forumlar. Bütçe biraz düşük farkındayım ama elden şuanlık ancak bu geliyor.

CodeEmZal

80+
Anker Soundcore Life Q30 bence çok iyi kulaklık ses kalitesi ve aktif gürültü engelleyicisi ile günlük kullanıcının her ihtiyacını karşılayabileceğini düşünüyorum. Katlanabilir ve kendi çantasıyla geliyor. Mikrofon nasıl bilmiyorum Fitness a uygunmu onuda bilmiyorum ama ses kalitesi çok iyi. Ben araştırdığım zaman bundan daha iyi kulaklıkların fiyatlarının Q30 un fiyatının 2-3 katına çıktığını gördüm. Bu kulaklığı araştır bence

GRDL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Mehmet Gürdal
Bütçeniz çok iyi ama kulak üstü değil kulak içi bakmanızı tavsiye ederim.
Truthear hexa'yi öneririm; bulabileceğiniz en iyi modellerden birisi ama mikrofonu yok, mikrofonlu bir kablo alabilirsiniz, kinera gramr gibi kablolar işinizi görür.

Daha makul fiyatlara QKZ&HBB Khan ya da Tangzu waneri öneririm.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,001
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Şöyle ki, Uygun fiyatlı bir kulaklık arıyorum tasarımı fazla ihtişamlı olmayan sade ama hoş bir şeyler daha çok Bilgisayarda kullanmayı planlasamda günlük hayatta da aktif olarak kullanmayı planlıyorum spor yaparken, fitness vs. Ya da gün içerisinde herhangi bir zaman aralığında.

İlk amacım bilgisayar için tatmin edici (En azından ortalamaya ve fiyata göre) bir ses sunmasıdır ve iyi bir mikrofona sahip olmasıdır (gizlenebilir olması en büyük önceliğim) ve oyunlar içinde az çok uygunsa süper olur, ikincisi ise fitness'da kullanacağım için telefon ile de uyumlu olursa çok iyi olur. Aslında birkaç seri bulmuştum ama ne yazikki fiyatlar çok yüksek ya da uygun fiyatları olanların bir çoğunda aradığım 1-2 özellik olmuyor yardımcı olabilirseniz ya da öneriniz var ise süper olur, iyi forumlar. Bütçe biraz düşük farkındayım ama elden şuanlık ancak bu geliyor.
Anker q30

Top Bottom