Neler Yeni

Günlük kullanım, şarkı dinlemek için kulak içi tavsiyesi 700₺ civarı

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Akif Günal
Bütçe
700
Günlük kullanım: Şarkı dinlemek, video izlemek gibi basit işler için bt kulak içi kulaklık arıyorum. Bütçem 500-1000₺ arasında. İstediğim şeyler iyi bir bass ve ses düzeyi, ve son olarak da gürültü engelleme, yani dışarının gürültüsünü mümkünse çok az veya hiç almayayım.

Strangersupuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Omer Faruk

Aktif gürüldü engelleme var kendim kullanıyorum bunun iki katı fiyat bandındaki kulaklıklara göre bile çok iyi bir gürültü engelleme özelliği var, en son ne zaman şarja taktım hatırlamıyorum 1 2 haftadır günde 1 saate yakın aktif kullanıyorum.
tık hızı kupon ile 779tl'ye düşüyor

Mei Akif

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mehmet Akif Günal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Aktif gürüldü engelleme var kendim kullanıyorum bunun iki katı fiyat bandındaki kulaklıklara göre bile çok iyi bir gürültü engelleme özelliği var, en son ne zaman şarja taktım hatırlamıyorum 1 2 haftadır günde 1 saate yakın aktif kullanıyorum.
Başka forumda Anker Soundcore R50i TWS önermişler sizce hangisi daha iyidir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

QCY ht05 alacağım 779₺'ye geliyor zaten ve anc falan var. Sevdim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,388
Üyeler
141,128
Son üye
eyup56
Top Bottom