Neler Yeni

Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Beyler ben QCY aldım harika bir kulaklık spor yaparken koşu yaparken kullanıyorum h,ç bir sorun yaşamadım.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
Zamanla düzelir mi yoksa iade etmelimiyim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edicem gibi hocam
Bence iade etme hocam çünkü kutuyla birlikte 1-2 defa kulaklığın şarjı bittiğinde yani 1-2 hafta içerisinde alışırsın. Ayrıca hijyenik ürün olduğu için iade de satıcı itiraz ederse uğraştırabilir.

Mysteri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hasan
Bence iade etme hocam çünkü kutuyla birlikte 1-2 defa kulaklığın şarjı bittiğinde yani 1-2 hafta içerisinde alışırsın. Ayrıca hijyenik ürün olduğu için iade de satıcı itiraz ederse uğraştırabilir.
Media markt dan almıştım hocam sorun çıkarırlar mı ki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir kaç hafta düzenli kullanınca düzeliyor
inşallah hocam

Son düzenleme:

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Asil
Apple kablolu kulaklık kullanırken böyle bir sorun yoktu, ilk defa silikonlu kulaklık kullanıyorum
bende kablolu bir kulaklık kullanıyordum silikonsuzdu ve rahatsız etmiyordu. 3-4 yıl önce silikonluda kullanmıştım ama tam hatırlamıyorum nasıl hissettirdiğini. Uzun süre sonra silikonluya geçince belkide kulağımı rahatsız etmiş olabilir

Mysteri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hasan
bende kablolu bir kulaklık kullanıyordum silikonsuzdu ve rahatsız etmiyordu. 3-4 yıl önce silikonluda kullanmıştım ama tam hatırlamıyorum nasıl hissettirdiğini. Uzun süre sonra silikonluya geçince belkide kulağımı rahatsız etmiş olabilir
Anladım hocam. Taktıktan 30 dakika falan sonra rahatsız etmeye başlıyor, halen devam ediyor yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,060
Üyeler
141,392
Son üye
mustafayzc
Top Bottom