Temple isimli üyenin son içerikleri

1. T

AMD Radeon Software kalite için ayarlar nasıl olmalı?

Arkadaşlar sistemim RX 5600XT Ryzen 5 3600. Oyun içi kaliteyi arttırmak için Radeon Software ayarları nasıl olmalı? Ve ayarları değiştirmenin kaliteye etkisi var mıdır? Nostalji olsun diye GTA VC ve San Andreas indirdim ama yerler çok keskin ve karıncalanmış gibi gözüküyor (Keskinlik ayarını...
  2. T

RX 5600XT oyunlarda ağaçların çimenlerin titremesi (karıncalanması) sorunu

https://streamable.com/gz4u0s Gta vice city e nostalji yapayım dedim videoda az gözüküyor ama reelde bunun 2 katı gözüküyor. Normal midir? umarım garantilik bir durum yoktur.
  3. T

Amd nin ayarlarından hiç anlamıyorum rehber de bulamadım.
  4. T

Bu videoda ağaçların kötü durması titremesi normal mi? Ayarlar en yüksekte olmasına rağmen
  5. T

Bunun sorun olduğunu bile bilmiyorum oyundan kaynaklı olabilir yada ben çok takıntılıyım
  6. T

Asus VG24VQ black smearing garantiyi kapsıyor mu

Arkadaşlar Asus VG24VQ monitor VA panel bu videodaki gibi (Witcher 2, Witcher 3, Forest tarzı oyunlarda) siyah yerlerde siyahlar birbirine giriyor çok rahatsız ediyor. Bu soruna da black smearing deniyormuş. Hep VA panellerde oluyormuş. Black smearing garantiyi kapsar mı?
  7. T

Yardım Asus VG24VQ Black Smearing veya Ghosting Sorunu

Arkadaşlar monitörüm VA panel bu videodaki gibi (Witcher 2, Witcher 3, Forest tarzı oyunlarda) siyah yerlerde renkler falan birbirine giriyor çok rahatsız ediyor. Bu soruna da Black Smearing deniyormuş yanlış araştırmadıysam hep VA panellerde oluyormuş. Işık sızmasından ve bu Black smearing...
  8. T

RX 5600XT için en stabil driver önerisi

İlk başta CS girdim durduk yere 20 saniye dondu oyun sonra direkt siyah ekran yedim monitörün ışığı beyazdan turuncu oldu sinyal gitti yani ama pcnin ışıkları filan yanıyor. Sonra valorantta 10 15 saniye oyun dondu sonra ekran kartı sürücüsü çöktü dedi
  9. T

bende kullanıyorum ama 3 4 gün sonradan hata vermeye başladı işte aniden oyun dondu sonra siyah ekran yedim
  10. T

valla hatırlamıyorum 21.3.1 de WHQL zaten o yüzden ne yapacağımı şaşırdım
  11. T

Arkadaşlar geçen günlerde 21.3.1 yüklemiştim fakat bugün cs go oynarken pc siyah ekran yedi sinyal vermiyordu ama klavyenin mausun fanların ışığı filan yanıyordu resledim pc yi geçti sandım derken valorant oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü hatası verdi ddu ile driveri silip eski sürüme dönmek...
  12. T

Son BİOS 13,8 Saniye

Kronik sorunlu olan Toshiba OCZ RC 500 kullanıyorum. Sağlığı ise %90 a düştü. Okuma hızında sıkıntı yok ama bi ara yazma hızının 700 mb a düştüğünü görmüştüm.
  13. T

Arkadaşlar Just Cause 3 ve Witcher 3'te (bazı diğer oyunlarda da) videodaki gibi çimenler ağaçlar titriyor karıncalanıyor gibi ve ayarlar en yüksekte olmasına rağmen kötü gözüküyor böyle olması normal mi yoksa bende mi sıkıntı var? Sistem özellikleri RX 5600XT ASUS TUF EVO 21.3.1 WHQL Ryzen 5...
  14. T

Son BİOS 13,8 Saniye

Hocam bu süreyi azaltmanın bir yolu var mıdır? 1700MB/1600MB NVMe M.2 SSD olmasına rağmen aylardır 14-12 saniyenin altına inmiyor.
Top Bottom