Neler Yeni

RX 5600XT için en stabil driver önerisi

Temple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet
Arkadaşlar geçen günlerde 21.3.1 yüklemiştim fakat bugün cs go oynarken pc siyah ekran yedi sinyal vermiyordu ama klavyenin mausun fanların ışığı filan yanıyordu resledim pc yi geçti sandım derken valorant oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü hatası verdi ddu ile driveri silip eski sürüme dönmek istiyorum siz hangi sürümleri önerirsiniz?

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
WHQL olanı öneririm, sıkıntı çıkarırsa hangi sürümde stabil kullandıysanız ona dönün.

war20anty

80+ Bronze
Arkadaşlar geçen günlerde 21.3.1 yüklemiştim fakat bugün cs go oynarken pc siyah ekran yedi sinyal vermiyordu ama klavyenin mausun fanların ışığı filan yanıyordu resledim pc yi geçti sandım derken valorant oynarken ekran kartı sürücüsü çöktü hatası verdi ddu ile driveri silip eski sürüme dönmek istiyorum siz hangi sürümleri önerirsiniz?
Bende aynı sürümü kullanıyorum bende dediğin sorunlar yok.

Temple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende aynı sürümü kullanıyorum bende dediğin sorunlar yok.
bende kullanıyorum ama 3 4 gün sonradan hata vermeye başladı işte aniden oyun dondu sonra siyah ekran yedim

war20anty

80+ Bronze
Ben dün kurdum sonra bakayım sıkıntı çıkacak mı diye ama ne Valorant'ta ne de CS'de sorun çıktı. 3-4 gün sonra bende bakayım olmazsa bir önceki sürümü yükleyeceğim sende öyle yap. Yani bir önceki WHQL sürümü yükle.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
CS'yi bilmiyorum ama VALORANT'daki sorun ekran kartından değil. Bende de oluyordu o. Driver değiştirmeme rağmen ayda 1 oluyordu maks.

Temple

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS'yi bilmiyorum ama VALORANT'daki sorun ekran kartından değil. Bende de oluyordu o. Driver değiştirmeme rağmen ayda 1 oluyordu maks.
İlk başta CS girdim durduk yere 20 saniye dondu oyun sonra direkt siyah ekran yedim monitörün ışığı beyazdan turuncu oldu sinyal gitti yani ama pcnin ışıkları filan yanıyor. Sonra valorantta 10 15 saniye oyun dondu sonra ekran kartı sürücüsü çöktü dedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,553
Üyeler
142,430
Son üye
hakanmndrl
Top Bottom