• TqCNZ
      TqCNZ, Bisiklet kategorisinde RKS NC20 PREMİUM EHLİYET GEREKLİ Mİ? başlıklı bir konu açtı.
      RKS NC20 PREMİUM almayı düşünüyorum satıcı 750w olduğunu evrakta 250w yazdığını söylüyor bu bisiklet için ehliyet gerekli mi
    • TqCNZ
      TqCNZ, (Telefon) Teknik Sorunlar kategorisinde Telefon Şarj Olmuyor başlıklı bir konu açtı.
      Telefonum redmi not 10s sürekli şarj olmuyor bazen düzeliyor bazen gidiyor telefonun bataryası şişti ondan kaynaklı olabilir mi bataryayı değiştirsem sorun...
    • TqCNZ
      TqCNZ, Dijital Oyun Servisleri kategorisinde Steam İade Talebim Cevaplanmıyor başlıklı bir konu açtı.
      Steamden rust aldım ve 2 saat oynamadan iade ettim 4 günü geçiyor hala iade talebim cevaplanmadı ne zaman iade talebim cevaplanır ve param ne zaman iade...
    • TqCNZ
      TqCNZ, Kulaklık, Mikrofon kategorisinde Kulaklık Cızırtı Sorunu başlıklı bir konu açtı.
      Gamepower Fujin Pro kulaklığını aldım oyunlarda mikrofonu açtığım zaman kulaklığın sağ kısmı cızırtı yapmaya başlıyor sebebini bilen var mı tek bende mi var...
    • TqCNZ
      TqCNZ, Bellona Oyuncu Koltuğu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kalsın ozmn hocam iade etmiyim
    • TqCNZ
      Tam olarak oyuncu koltuğu olmasına gerek yok rahat ve kaliteli olsun bana yeter Knk tam olarak Oyuncu Koltuğu olmasa da olur o kdr oyun meraklısı biri...
    • TqCNZ
      5700 TL ye aldım iyi mi
    • TqCNZ
      TqCNZ, Aksesuarlar kategorisinde Bellona Oyuncu Koltuğu başlıklı bir konu açtı.
      İstikbalden böyle bir sandalye aldım satıcı oyuncu koltuğu olduğunu söyledi sizce ortalama bir sandalye mi iade etmeli miyim?
      • Screenshot_2024-03-31-18-22-29-003_com.android.chrome.jpg
      • Screenshot_2024-03-31-18-29-18-043_com.android.chrome.jpg
      • Screenshot_2024-03-31-18-29-20-592_com.android.chrome.jpg
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,490