TyShame

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• TyShame
      TyShame, Windows 11'den 10'a düşüş başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      2, 3 tane işe yaramayan araç mı ? Çekirdek yalıtım gereksiz soldaki haber kartlarını sevmiyorsanız gereksiz Copilot gereksiz zaten microsoft edge ve...
    • TyShame
      E tamam kaç gb yiyor ? Benim sistemim win 11 home 16 gb ram yüklü gereksiz servisler + web experience pack kaldırınca defender aktifken 3.6 defenderi...
    • TyShame
      TyShame, Yardım acaba hata mı yaptım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kardeşim elinde çalışan bir mouse var ise yedeklemek amaçlı almadığını varsayıyorum neden mouse alırsın ki. Bide özellikleri senin mousedan kötü :D
    • TyShame
      Gereksiz servisleri kapat hocam sende ? Home yerine pro kurmuş arkadaş birde Pro versiyonda ram kullanımı tabii ki çok ev kullanıcısının işine yaramayan tonla...
    • TyShame
      Yav kardeşim elinde kaç para varda oyuna para atacaksın ya. Yarın bir gün canın bir şey çekecek babandan ha bire para mı isteyeceksin ne güzel para...
    • TyShame
      TyShame, Yardım SIVI SOĞUTMA İŞLEMCİYİ SOĞUTMUYOR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Valla hocam herşeyi doğru yaptınız macununuz da iyiyse o zaman soğumuyor işlemci yapacak tek şey undervolt. Çünkü İntel önermiyoruz ve internette baktığımda...
    • TyShame
      TyShame, Hoparlör ve mikrofonum çalışmıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Anakartının modeli + Driver yazıp google da aratıp anakartın için uygun olan driverları kuracaksın. Özellikle Realtek audio yu.
    • TyShame
      TyShame, Yardım SIVI SOĞUTMA İŞLEMCİYİ SOĞUTMUYOR başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Temas etmiyor olabilir hocam dediğiniz gibi vidaları tam sıkamamış olabilirsiniz veya termal macun tam temas etmiyor olabilir termal macunu biraz bol sürün...
    • TyShame
      TyShame, Windows 10 Home Windows Update sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      "Cmd yi yönetici olarak başlatıp aşağıdaki kodları çalıştır. dism /online /cleanup-image /scanhealth dism /online /cleanup-image /checkhealth dism...
    • TyShame
      su içme rehberi gelirmi
    • TyShame
      TyShame, Steam indirme hızı düşüklüğü başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Dediğim gibi steamla alakalı bit cinsinden göster ve sunucu değiştirerek ve indirme önbelleğini temizleme seçeneklerini deneyebilirsiniz.
    • TyShame
      Steam sunucularıyla alakalı olabilir. Format sonrası anakartın sitesine gidip driverları oradan yükleyip bidaha dener misiniz ?
    • TyShame
      TyShame, Bu Deodorant Nasıl Kullanılıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Deodorant kullanma rehberi çek abdullah hocam
    • TyShame
      Bu bir sorun değil işte. Steam ayarlarından indirmelere gidip indirmeleri bit cinsinden gösteri işaretlerseniz mbps olarak görürsünüz. Şuan Mega bit olarak...
    • TyShame
      Mbps ile MB/s aynı şey değil. En yüksek 846mbps indirme yapmışsınız. 1 MB/s = 8.4 mbps dir.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,651
Üyeler
156,369
Son üye