Ufukizm isimli üyenin son içerikleri

1. Sony Zv-1 Sıfırdan farksız Full paket

Sony Zv-1 Sıfırdan farksız Full paket

Ürünün toplamda 5 6 defa kullanıldı çiziksiz Full paket tertemiz kutusunda duruyor. Resmî Sony Türkiye garantilidir. Pazarlık ve takas kesinlikle yoktur. Yanından tripod hediye olarak verilecek.
  2. Ufukizm

🔥İndirim Çok ucuz Fiyata Android TV Box Buldum.

İncelemeyi izledim ve bence 200 TL bile etmez cihaz. Ana menüde kasılıyor adam 5 defa tikliyor anca algılıyor. YouTube arayüzde inanılmaz kasıyor zaten cihaz. Bence buna bu parayı vereceğinize mi TV stick fln alın.
  3. Ufukizm

🔥İndirim Robeve Tabanca Masaj Aleti 400₺

Kargoya verildi bugün pazartesi gelir büyük ihtimal. Teşekkür ettim dostum.
  4. Ufukizm

Yardım Modem - Ethernet Kablosu - Xbox Çıkmazı

Öyle yapmak mantıklı haklısınız ama şu durum çok olağan dışı geliyor bana nedense.
  5. Ufukizm

Hocam farklı bir modem veya kablo yok arıza tespitine göre kablo ya da modem alicam. Ya da Xbox i iade edicem.
  6. Ufukizm

Arkadaşlar hali hazırda hem ps5 hem Xbox series x kullanıcısıyım. Hangisini kullanacaksam ona Cat6 ugreen Ethernet Kablosu takıp ping i minimum seviyeye düşürüyorum. Dün başıma tuhaf bir mevzu geldi. Xbox i açıyorum internete bağlanınca internet kopuyor modemin komple sinyali gidiyor. Dls...
  7. Ufukizm

🔥İndirim Yılbaşı Agacı+Led+Süs 359₺🔥🔥

Yorumlar biraz şüphelendirdi.
  8. Ufukizm

❌İndirim Bitti! Scream İnce Prezervatif 12'li 16₺🔥🔥

İlk kez hamile kalma garantili kondom gördüm sjsjjdjd
  9. Ufukizm

Razer blacksharck v2x VS Havit h2002p

Razer ı 1 yıl xbox da kullandım aşırı memnundum. Kaydettiğim videolarda fln da sesim çok temiz ve kaliteli çıkıyordu.
  10. Ufukizm

20,000 TL'ye alınabilecek en iyi oyun cihazı

Bana kalırsa Asus Rog Ally Z1 Extreme al. Uzandığın yerden oynarsın oyunları. Oynayacağın oyunlar için test videolarına bak ona göre fikir edin.
  11. Ufukizm

🔥İndirim 🔥 Bilgisayar Deri Cüzdanlı Çoklu Tamir Tornavidası Seti 25 Parça 59,99TL 🔥

Teşekkür ederim dostum. İhtiyaç vardı böyle biseye bu fiyata yemek bile yenmiyor şuan. Alın bı köşede dursun mutlaka ihtiyaç oluyor.
  12. Ufukizm

LC Waikiki faturasız iade işlem yapar mı ?

Hocam 4 yıl LC de kasiyerlik ve yöneticilik yaptım. Öncelikle değişim iade konusunda en esnek davranan firmadır LC. Fişsiz değişim, sorgusuz sualsiz iade v.s. Senin durumda değişim olur ama iade olmaz. Çünkü iade formu doldurmak zorunda kasiyer ve bu forma satış fişi ve kart ile yapıldıysa slip...
  13. Ufukizm

Trendyol Dualsense aldım orjinal mi emin olamadım.

Bildiğim kadarıyla çakması yok zaten. Sadece benzeri var o da home tuşu farklı hyptic titreşim yok uyarlanabilir tetik yok v.s
  14. Ufukizm

Trafik Cezası Var Ama Ödenmiyor

Araba ikinci el ise senden önce ki sahibine yazılmış olabilir
  15. Ufukizm

Trafik Cezası Var Ama Ödenmiyor

Plakaya mi yazılmış yoksa senin adına mi?
Top Bottom