Utkux isimli üyenin son içerikleri

1. U

Samsung odyssey G4 27'' 240 Hz Nasıldır?

istiyosan sen yaz
  2. U

var da burdan atarsan foto daha iyi olur
  3. U

olur teşekkürler
  4. U

bende aldım g4 ü ilk aldığımızda hangi ayarları yapmak gerekiyo bide bazı kullnıcılar monitör ilk geldiğinde güç tasarufunda geliyor diyo bunları nasıl kapatırız ve hangi ayarları yapmamız gerekli cevap verinki herkes bilgilensin cevap verenlere ve yardım edenler şimdiden teşekkür ederim
  5. U

Samsung 25" Odyssey G4 alınır mı? ?

yardımcı olabilirmisiniz
  6. U

Samsung 25" Odyssey G4 alınır mı? ?

başlıktada dediğim gibi bu monitörü almak istiyorum ama bazı kullanıcılar sorunlu ve gosting var diyolar içim rahat etmesi lütfen yardımcı olurmusunuz .
  7. U

LENOVO R25f-30 240hz alınır mı?

beyler yani alınmazmı 1704625952 lenevonun bide 165hz lik monitörü var ıps onu almayı düşünüyorum ama sizin attığınız samsung monitör kafamı karıştırdı
  8. U

21.509 TL ye bilgisayar uygun mudur bu özelliklere göre?

knk ben de aldım mağzadan aldım ama 3 ay taksit dediler bana
  9. U

şuanlık yok piyasada fiyat performans bir sistem bulamadım şuan zaten sistemi alamayabilirsiniz sitesinde 92k olarak gözüküyo büyük ihtimalle stok tükendi eğer fiyat performans istiyorsanız beklemeniz gerek birazda takip etmeniz gerek indirimleri
  10. U

bide dahada masraf çıkıyo şimdi 1704017355 ayıptır sorması siz aldınızmı
  11. U

kasayı aldığım için lütfen cevap verin ona göre önceden adaptör alayım 1704014017 wifi için
  12. U

sa öncelikle bu anakart wifi destekliyomu yoksa kendimiz adaptör mü almamız gerek
Top Bottom