W4RM isimli üyenin son içerikleri

1. W

Boksa Başlamak İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Teşekkürler
  2. W

Boksa Başlamak İçin Gerekli Ekipmanlar Nelerdir?

Boksa başlamayı düşünüyorum. Amacım bu sporda kariyer yapmak profesyonelleşmek değil bir dövüş sporuyla ilgilenip sokakta olabilecek olumsuzluklara karşı savunma öğrenmek. Başlangıç için hangi ekipmanlara ihtiyacım var giriş seviyesi olarak ne kadar bütçe ayırmam lazım tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. W

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Tercih Etmeliyim?

Davet kodun hala geçerli mi? Önümüzdeki ay Türknete geçeceğim. Kullanayım
  4. W

100 mpbs download 8 mbps upload çıkıyor hocam 1652211900 Teşekkür ederim hocam değerlendireceğim dediklerinize göre
  5. W

Vodafone fiyatları diğerlerine göre daha uygun. Bende düşündüm lakin ucuz olduğu için bi şüpheyle yaklaştım
  6. W

Taahütümün bitmesine çok az bir zaman kaldı. Şuan Türktelekom kullanıyorum. Ara sıra aksaklıklar olsa da çok kötüydü diyemem. Türktelekom Taahüt yenilemek için Aylık 125Tl ye 16 mbps internet teklif etti. Kotasız olması ve giriş seviye bir paket olması benim için yeterli. 12-24 mbps internet...
  7. W

Trendyol Gel Al noktaları?

Teşekkür ederim
  8. W

Birde son olarak gel al şubeleriyle gel al kargo otomatları arasındaki fark nedir Gel al şubesi olursa otomatla uğraşmadan elden mi alıyoruz kargoyu
  9. W

Eve fatura vs bir şey gelme durumu olmaz değil mi
  10. W

Siparişimi Trendyol Gel Al noktasından almak istiyorum. Alırken TC kimlik numarası soruyormuş, herhangi bir yaş kısıtlaması var mı? Eve fatura vs bir şey gelir mi ?
  11. W

Onvo 32" Televizyon Alınır mı?

Hem ekran daha küçük, hemde internet özelliği yok ne kadar mantıklı bilemedim.
  12. W

Fiyatlar muadillerine göre uygun ve özellikleri güzel ucuz olması düşündürüyor açıkçası bir sorun olabilir mi diye 1647111749 Hesaba girememe gibi bir hata alırsam hesaba girmeden youtube kullanamazmıyım
  13. W

Pek bir beklentim yok sadece bozulmasın ve youtube, netflix vs kasmadan girebilsin fiyatıda diğerlerine göre uygun geldi hem internetli hem kendinden uydu alıcılı. Diğerleri 3000TL nin üzerindeyken bu 2300TL. Ucuz olmasından çekiniyorum alınır mı sizce?
  14. W

Mutfakta kullanmak için televizyon almak istiyorum. Boyutu istediğim gibi. Dahili uydu alıcılı ve mümkünse internet özellikli bir televizyon istiyordum. Bu televizyonun kendinden uydu alıcısı ve internet özelliği olduğu yazıyor. Mutfağa alacağım için mümkün olduğu kadar düşük bütçeli bir şey...
  15. W

2. Dünya Savaşıyla ilgili kitap önerisi

Hocam maalesef yabancı dilim yok lakin attığınız videoların çok kaliteli olduğu belli. Çeviri seçenekleri veya Türkçesi yokmudur acaba
Top Bottom