Neler Yeni

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Tercih Etmeliyim?

Kerem Hot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Kerem Hot
100 mpbs download 8 mbps upload çıkıyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim hocam değerlendireceğim dediklerinize göre
o zaman çok rahat 60+ download alırsınız. rica ederim 8. ayda bende türknete geçmeyi düşünüyorum.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,192
İsim
Oğuz Oğuz
Taahütümün bitmesine çok az bir zaman kaldı. Şuan Türktelekom kullanıyorum. Ara sıra aksaklıklar olsa da çok kötüydü diyemem. Türktelekom Taahüt yenilemek için Aylık 125Tl ye 16 mbps internet teklif etti. Kotasız olması ve giriş seviye bir paket olması benim için yeterli. 12-24 mbps internet işimi görecektir. Bu şartlarda tavsiye edebileceğiniz var mı?
Bende Türknet var. Memnunum.

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Kesinlikle altyapısı uygunsa Turknet'i tavsiye ederim.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Taahütümün bitmesine çok az bir zaman kaldı. Şuan Türktelekom kullanıyorum. Ara sıra aksaklıklar olsa da çok kötüydü diyemem. Türktelekom Taahüt yenilemek için Aylık 125Tl ye 16 mbps internet teklif etti. Kotasız olması ve giriş seviye bir paket olması benim için yeterli. 12-24 mbps internet işimi görecektir. Bu şartlarda tavsiye edebileceğiniz var mı?
Gigafiberiniz yoksa turknet alinmazm Netspeed kullaniyorum ve memnunum. Sorularim varsa sor cevaplarim.

kerem ak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Kerem Ak
Türknetten kablonete geçtim türknette sık kopmalar yaşıyordum. Kabloneti tercih edebilirsiniz.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
100 mpbs download 8 mbps upload çıkıyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer download 100 upload 8 yazıyorsa orda hiç düşünmeden hemen Turknet'i ara başvur! Düşünme bile...

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Yunus
Vodafone net kullanıyorum memnunum ama lokasyona göre değişiyor kalite bence

Sonunda forumda benden başka Vodafoneden memnun birini buldum 😅

Bende Vodafone business kullanıyorum eğer imkan varsa tavsiye ederim.

PixDraw

80+ Bronze
Bölgesel tercihler doğrultusunda seçim yapmanı öneririm mesela benim bulunduğum bölgede Turkcell hariç hepsi leş. Yorum yapan herkes kendi açısından yorum yapıyor komşulardan arkadaşlardan vs. fikir almanı öneririm.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Alt yapıya göre değişir, bizim burada TURKNET altyapısı yok. Turkcell SuperOnline kullanıyorum. 12 yıl falan oldu galiba çok memnunum.

Ugur2497

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Uğur özdemir
Turknet al keyfine bak türk telekomun 50 mbps altyapı gösterdiği yerde 75mps hız alıyorum 4 yıldır kullanıyorum oyunlarda olsun hiç ms sorunu yaşatmadı bir artısı daha var tahhüt felan yapmıyolar istediğin zaman iptal ettirebilirsin geçneyi düşünürsen KUW15AU95HSC promosyon kodum bir ayda ücretsiz kullanırsın iletirsen eğer

W4RM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Yiğit
Turknet al keyfine bak türk telekomun 50 mbps altyapı gösterdiği yerde 75mps hız alıyorum 4 yıldır kullanıyorum oyunlarda olsun hiç ms sorunu yaşatmadı bir artısı daha var tahhüt felan yapmıyolar istediğin zaman iptal ettirebilirsin geçneyi düşünürsen KUW15AU95HSC promosyon kodum bir ayda ücretsiz kullanırsın iletirsen eğer
Davet kodun hala geçerli mi? Önümüzdeki ay Türknete geçeceğim. Kullanayım

Top Bottom