Neler Yeni

Yardım hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver
herkes türkneti öneriyolar türknet düşünüyorum bende gıbırneti ilk kez bu forumda duydum oda 1 2 hafta önce hiç durmamıştım bide netspeedi duymuştum arasında kaldım en çok türknet kullanıyor millet denerim türkneti memnun kalmazsam netspeede geçebilirim oda olmazsa gıbır olabilir
Sorun yaşandığında türknet çok sıkıntı oluyor. Millet bu konuda isyanda. Bi ara taner aydos pc hocasında çok isyan etmişti internet gelmiyor diye. 1 yıldan fazla gıbırnet kullanıyorum 1 kez sorun oldu onu da hallettiler.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü hocam. Siz yüksek hız alabilirsiniz ama 2 kat üstümdeki komşum millenicom kullanmasına rağmen 50 mbit tarife ile 20mbit internet alıyor.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Furkan
milenicom da oyunlarda genel olarak ping sorunları ve diğer sorunlar duymuştum ondan pek düşünmedim hiç bide milenicom türkcell altyapısı kullanıyor diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazı yerlerde iyi bazı yerlerde kötü hocam. Siz yüksek hız alabilirsiniz ama 2 kat üstümdeki komşum millenicom kullanmasına rağmen 50 mbit tarife ile 20mbit internet alıyor.
bende bi kaç sorun duymuştum oyunlarda ping sorunu düşük hız sorunu v.s bide türkcell alt yapısı kullanıyor sanırım öyle duymuştum. türknet bağlatıp deneyecem bakalım memnun kalmazsam birsürü firma var geçerim tek tek diye düşünüyorum

Sorun yaşandığında türknet çok sıkıntı oluyor. Millet bu konuda isyanda. Bi ara taner aydos pc hocasında çok isyan etmişti internet gelmiyor diye. 1 yıldan fazla gıbırnet kullanıyorum 1 kez sorun oldu onu da hallettiler.
doğrudur kimisi yaşıyor kimisi yaşamıyor. deneyip sorun yaşarsam geçerim dediğinize veya netspeede. altyapısı iyi olmayanlar genelde sorun yaşıyor diye duymuştum. kabloları eski olanlar v.s ama baklaım türknet geçip deneyip memnun kalmazsam diğer gıbır olur diğerleri denenebilir türknette kalıcam diye bir şey yok taahüt olmadığı için

erman500

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
efe
şuan türktelekom kullanıyorum ve memnunum. bi kaç gün önce türktelekomu aradım ve 100 mbps internet ilk yıl 190 2. yıl 235 demişlerdi ama bugun aradığımda ilk yıl 250 2. yıl 265 dediler. aslında türk telekom devam etmek istiyordum sebebi de bir sorun olduğunda direk arayarak çözdürüyorum sorunu. ama fiyat biraz pahalı geldi. öderim ama gereksiz yere fazla para vermek ne kadar mantıklı bilmiyorum. başka bir internet sağlayıcısına geçtiğimde onlarada zam gelebilir yıl başından sonra. onlarda eğer 230tl gibi bir fiyatı bulacaksa eğer türk telekom devam etmem daha mantıklı diye düşünüyorum sorunları hızlı çözmelerinden dolayı. düşündüğüm firmalar geçersem eğer türknet ve netspeed. netspeedi tam bilmiyorum ama türktelekomun müşteri hizmetlerini aranmıyor sanırım destek talebi açılıyor diye biliyorum ama hızlı çözüyolar mı bilmiyorum. önerileriniz varmı acaba çok kararsızım eğer yılbaşından sonra 170 TL gibi fiyatlarda olan diğer firmalar eğer 230 a filan yükselirse 250 türktelekoma vermeye razıyım açıkçası

ek olarak internetten çalıştığım için kesintisiz internet istiyorum ve sorun arada bir de olsa hızlı çözümlenmesini istiyorum
vdsl altyapısını destekliyorsa netspeed öneririm.
eğer fiber mevcutsa turknet

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
milenicom da oyunlarda genel olarak ping sorunları ve diğer sorunlar duymuştum ondan pek düşünmedim hiç bide milenicom türkcell altyapısı kullanıyor diye biliyorum

bende bi kaç sorun duymuştum oyunlarda ping sorunu düşük hız sorunu v.s bide türkcell alt yapısı kullanıyor sanırım öyle duymuştum. türknet bağlatıp deneyecem bakalım memnun kalmazsam birsürü firma var geçerim tek tek diye düşünüyorum

doğrudur kimisi yaşıyor kimisi yaşamıyor. deneyip sorun yaşarsam geçerim dediğinize veya netspeede. altyapısı iyi olmayanlar genelde sorun yaşıyor diye duymuştum. kabloları eski olanlar v.s ama baklaım türknet geçip deneyip memnun kalmazsam diğer gıbır olur diğerleri denenebilir türknette kalıcam diye bir şey yok taahüt olmadığı için
Evinizin ortalama yaşı nedir hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Ahmet Şanver

En iyisi bence de. İnşallah hiç sorun yaşamazsınız değişmek zorunda kalmazsınız.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Furkan
Evinizin ortalama yaşı nedir hocam?
5,5 yaşında

En iyisi bence de. İnşallah hiç sorun yaşamazsınız değişmek zorunda kalmazsınız.
inş

vdsl altyapısını destekliyorsa netspeed öneririm.
eğer fiber mevcutsa turknet
fiber diye biliyorum hocam fiber hatta eski evdeki modem buraya olmamıştı burası fiber alt yapı diyip dönüştürücü v.s modem harici şeylerde var

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
5,5 yaşında

inş

fiber diye biliyorum hocam fiber hatta eski evdeki modem buraya olmamıştı burası fiber alt yapı diyip dönüştürücü v.s modem harici şeylerde var
Benim evde hemen hemen öyle. Bu tür binalarda altyapı ve santral mesafesi iyi oluyor ve muhtemel TurkNet kara çıkarmaz yüzünüzü.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Furkan
Benim evde hemen hemen öyle. Bu tür binalarda altyapı ve santral mesafesi iyi oluyor ve muhtemel TurkNet kara çıkarmaz yüzünüzü.
santral mesafesi 0 benim binada türktelekomda bunu dedi sorduladığım bi kaç farklı sitede böyle dedi

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
santral mesafesi 0 benim binada türktelekomda bunu dedi sorduladığım bi kaç farklı sitede böyle dedi
Benimki de öyle çıktı hocam ki büyük ihtimal güzel bi internet alacaksınız.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram