Neler Yeni

Rehber Casper Excalibur ve kankisi Monster Abra neden alınmaz ?

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
772
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Merhabalar ben ruffian bugün sizlere bu 2 kankinin neden alınmayacağından bahsedeceğim önce ki konularıma bakmayı unutmayın hızlıca konumuza dönelim peki kimdir bu 2 kanki ?

*Kim La Bunlar ?
-bazı kesimler sadece excaliburu bilir fakat casperin ürettiğinden haberleri olmayanları bile tanıyorum neyse buraları geçelim 2 markada menşei Türkiye ama parçalar hep farklı yerlerden alınmıştır parçalarada değineceğim excaliburun abraya nazaran daha iyi diye bilinir fakat çokta farkları yok 2 sindede 99 dereceyi görebilirsiniz abranın adı excalibura nazaran dahada lekelidir neyse buralar çokta önemli değil şimdi gerçek konumuza geçelim.

*Neden Alınmaz ?
-Çünkü aşırı dandik parçalar kullanıyorlar 2 side peki neye dayanarak söylüyorum kendi deneyimlerime ama abranın parça kalitesi excaliburdanda kötü sebebini de söyleyeceğim şöyle yüzeyden bir sorunları sayalım şimdi bu 2 kankide de ghosting problemi var ışık süzmesi de olması gerekti ms değerleride verildiği gibi değil sonra bu 2 kankininde fanlarını çinli bir firma üretiyordu adını hatırlamıyorum fanları geçelim bakır borularda yetersiz onuda geçelim ustam clevo kasa daha ne diyeyim ki clevo kasa kadar düşman olduğum kasa yok sanırsam ama iyilerinin olduğunu duymuştum neyse kasayı bırakalım şimdi anakart üzerindeki parçalara geçelim 2 sininde anakart üzerindeki parçalar dandik örneğin ben hayatımda ilk defa MUX anahtarı yanan bir laptop gördüm oda abra excaliburda görmedim yalan yok ekstaradan bişeye deyinmek istiyorum bu 2 markanında monitörünü almayın daha laptop ekranını yapamazken birde harici monitör üretiyorlar excaliburun monitörleri baya kötü aryond da baya kötü bir monitör çokda uzatmak istemiyorum ekstradan dizaynı ortalama idare eder klavye seti dandik heleki abranın soyulup soyulup duruyor garantisine aldanmayın ekstradan yanında ölü pikselde gelebilir görüldü throttle da olması gerek yok yok anlayacağınız bu 2 kankiden uzak durun ellemeyin kendi mıntıkalarında takılsınlar

-SON-

Top Bottom