Neler Yeni

Öneri Monitörlerde alınmaması gereken marka ve modelleri

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
Asus Harici tüm monitörleri eklerdim ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
LG ultragear 27gn60rb kullandım. Gayet iyi bir paneli vardı. Pixel donması vs yaşamadım. Ghosting aşırı derecede yok. Bazı modelleri kronik ama.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
arkadaşlar şuan cevap veremeyeceğim bir konu hakkında makale tarzı şeyler yazıyorum

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Merhabalar ben ruffian bugün sizlere alınmaması gereken monitörleri sıralayacağım alınmaması gereken laptoplara mutlaka bakın derim
ilk sırada bu forumda fazlaca önerildiğini gördüğüm
-LG Ultragear var sorunları say say bitmeyecek bir modeldir
il sorunu Screen Burn (Pixel Frozen - Ghost image diyede geçer)
görüldüğü üzere baya kötü bir panele sahip diğer sorununa geçelim
-AŞIRI DERECEDE GHOSTING bu monitorde aşırı derecede ghosting problemi var

Casper Excalibur Monitörler
-excalibur zaten alınmayacak bir laptop iken birde yandaşları çıkıyor ghosting problemleri panel dandikliği LG ile kardeş gibiler ama excalibur da ekstradan ölü piksel garantili geldiğinde çıkmasa bile o sene içerisinde ölü piksel çıkabilir

Monster Aryond
-Monsterin kötü şöhreti abra ile biliniyor birde monitörleri var Ghosting problemleri ölü pikseller daha kendi laptopunda ölü piksel sorunun çözememişken ayrıyeten monitör çıkartmak ne kadar kansızca milletin cebi ile oynuyorlar garibim halkda ghosting problemini çözmeye çalışıyor

Acer Nitro monitörler
-Aslında çokta kötü değil aralarından seçmek lazım alırken forumda sormanızı tavsiye ederim örneğin Acer Nitro VG240y olması gerek o modelde ghosting var ölü piksel çıkabilir
acer nitro monitörlerde genellikle ölü piksel çıkabilir dikkat etmemiz gerek fazla üstünde durmayacağım ama uyarayim genellikle acer nitro monitörler VA panel olur ve kalitesiz giriş seviyesi va paneller aşırı sorun yaratırlar

Samsung Odyssey
-aşırı problemli bir model G9 G7 77 dışında asla ama asla yanaşılmaması gereken bir modeldir
-ölü pikseller ghosting ler screen burn giriş yerlerinin kalitesizliği vs.

ViewSonic Omni
-ViewSonic aslında güzel bir markadır fakat ucuz ürünün oyunu güzel olmaz ekran parlaklığı 1ms e alırsanız çok düşüyor paneli kalitesiz benim incelediğim modelde açıkcası beğenmedim beklemezdim bu markadan

Rampage (TAMAMEN NE VAR NE YOK)
-Hayatımda bu kadar dandik gaming ayağına ofis sensörleriyle panelleriyle ışıklarıyla ne varsa ofis parçasıyla donatıp bu kadar ünlü olan bir marka görmedim gaming adında satılıp içinde ofis parçaları olan bir markadır rampage asla almayın bu markayı

Gamebooster monitörler eşyalar ne varsa
-rampage in yan sanayisi diyebilirim çinden dandik eşyalara basıyolar damgayı gönderiyolar buraya yanaşmayın

Benim rehberim buraya kadardı umarım size yardımcı olur.
dell g2524h nasıl fiyatına değermi max 10k bandında monitör tavsiyesi varmı 240-280-hz

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
dell g2524h nasıl fiyatına değermi max 10k bandında monitör tavsiyesi varmı 240-280-hz
Asuslara bakın derim kaliteli oluyor asuslar bulursanız atın buraya inceleyelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama Dell de güzeldir

hocam baktım güncel model alınabilir ama farklı modellerede bakmakta fayda var pişman olmayın sonra

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Arkadaşlar monitörde marka ve seriden çok model önemlidir sebebi kullanılan paneldir ips va tn olarak değil tüm panellerin farklı üreticileri vardır ips paneller arasında iyi olan kötü olan paneller vardır aynı şekilde va,tnlerde de bu şekildedir samsung ve lg harici hem panel üretip hem monitör satan yoktur. Yarın bir gün acer nitro veya casper bir model çıkarır asus'tan veya başka bir markadan iyi panel koyar baktığınız çoğu modelden iyi olur, kısaca konuyu açan arkadaş genelleme yapmış yanlış bir düşünce tarzı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Arkadaşlar monitörde marka ve seriden çok model önemlidir sebebi kullanılan paneldir ips va tn olarak değil tüm panellerin farklı üreticileri vardır ips paneller arasında iyi olan kötü olan paneller vardır aynı şekilde va,tnlerde de bu şekildedir samsung ve lg harici hem panel üretip hem monitör satan yoktur. Yarın bir gün acer nitro veya casper bir model çıkarır asus'tan veya başka bir markadan iyi panel koyar baktığınız çoğu modelden iyidir, kısaca konuyu açan arkadaş genelleme yapmış yanlış bir düşünce tarzı
Çoğu kişi aynı sorunlardan konu açmıştı başka kişilerinde aynı sorunu yaşamaması için açtım bu konuyu tek tek model saysam çok uzun olur

Arkadaşlar monitörde marka ve seriden çok model önemlidir sebebi kullanılan paneldir ips va tn olarak değil tüm panellerin farklı üreticileri vardır ips paneller arasında iyi olan kötü olan paneller vardır aynı şekilde va,tnlerde de bu şekildedir samsung ve lg harici hem panel üretip hem monitör satan yoktur. Yarın bir gün acer nitro veya casper bir model çıkarır asus'tan veya başka bir markadan iyi panel koyar baktığınız çoğu modelden iyi olur, kısaca konuyu açan arkadaş genelleme yapmış yanlış bir düşünce tarzı
O 2 panel ve monitor ureticisi dediğin markalar en fazla iade edilen monitörlere sahip hele ki LG

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Çoğu kişi aynı sorunlardan konu açmıştı başka kişilerinde aynı sorunu yaşamaması için açtım bu konuyu tek tek model saysam çok uzun olur

O 2 panel ve monitor ureticisi dediğin markalar en fazla iade edilen monitörlere sahip hele ki LG
Sorun yoktur demedim vardır ama modele göre incelenir, şimdi lg ultragear yeni bir model çıkarır sağlam bir auo panel koyar ya da samsung odyssey serisine de yapar samsung. Sen bu konuyu açıp böyle yazarsan monitör alacak arkadaşları yanlış yönlendirmiş olursun buraya gelsen şu modelde şu vardır bu yüzden alınmaz dersen anlarım sen direkt seri olarak kötülemişsin iyi bir model çıkarsa o seride senin yazını okuyan aa biri böyle demişti diyip kafasında fikir oluşacak zaten monitör alan birisi model olarak alınıp alınmayacağını soruyor bilgili arkadaşlar yönlendiriyor. Umarım anlatabilmişimdir kendimi

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Başkan alınacak monitör kalmadı sen marka çıkart da onunalalim olur mu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Sorun yoktur demedim vardır ama modele göre incelenir, şimdi lg ultragear yeni bir model çıkarır sağlam bir auo panel koyar ya da samsung odyssey serisine de yapar samsung. Sen bu konuyu açıp böyle yazarsan monitör alacak arkadaşları yanlış yönlendirmiş olursun buraya gelsen şu modelde şu vardır bu yüzden alınmaz dersen anlarım sen direkt seri olarak kötülemişsin iyi bir model çıkarsa o seride senin yazını okuyan aa biri böyle demişti diyip kafasında fikir oluşacak zaten monitör alan birisi model olarak alınıp alınmayacağını soruyor bilgili arkadaşlar yönlendiriyor. Umarım anlatabilmişimdir kendimi
Evet anladım o zaman konuyu düzeltirim zaten o zaman çünkü G3 e yönelen arkadaşlar alınca yerin dibine giriyor şimdi G4 övüyolar ama ondada pek fark yok ayarları kısarak kullanmanız gerek buda can sıkıcı bir durum

Başkan alınacak monitör kalmadı sen marka çıkart da onunalalim olur mu
Hocam Gigabyte MSI Asus Dell vs. Ne güne duruyor

Normalde omen larıda ekliyecektim dayansıksızlığı yüzünden ama paneli vs. Güzel geldi eklemedim

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Evet anladım o zaman konuyu düzeltirim zaten o zaman çünkü G3 e yönelen arkadaşlar alınca yerin dibine giriyor şimdi G4 övüyolar ama ondada pek fark yok ayarları kısarak kullanmanız gerek buda can sıkıcı bir durum

Hocam Gigabyte MSI Asus Dell vs. Ne güne duruyor

Normalde omen larıda ekliyecektim dayansıksızlığı yüzünden ama paneli vs. Güzel geldi eklemedim
Teknoloji şans işi hocam adam msi almış bir hafta sonra ekran gitmiş bu tamamen şansa bağlı ben ultragear kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama size göre ultragear alınmaz adam bu yazıyı görüp gidip gameboster rampage cart curt alıyor ucuz diye sonra panelde vay şu sorun vay bu sorun internetten alınan her teknolojik ürün senin şansına kalmış bir şey

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
775
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Teknoloji şans işi hocam adam msi almış bir hafta sonra ekran gitmiş bu tamamen şansa bağlı ben ultragear kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama size göre ultragear alınmaz adam bu yazıyı görüp gidip gameboster rampage cart curt alıyor ucuz diye sonra panelde vay şu sorun vay bu sorun internetten alınan her teknolojik ürün senin şansına kalmış bir şey
Rampage ve gameboosteri ekledim zaten ben onlardan komple uzak durmak gerek sadece monitor değil

Top Bottom