Neler Yeni

Laptoplarda alınmaması gereken marka ve modellerin adı

NZXT

80+ Bronze
Throttle stop için intel işlemci gerek ve inteller kendinden throttle yemeye meyilli iken birde hp nin throttle devreye girerse 20 fps cs2 oynatır 52 derece olur
Hacı insanlara bir şeyi kabul ettirmek zor hiçkimse hp victusun kronik sorunlu olduğunu kabul etmiyor üstelik hala daha hp victus öneriyorlar.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hacı insanlara bir şeyi kabul ettirmek zor hiçkimse hp victusun kronik sorunlu olduğunu kabul etmiyor üstelik hala daha hp victus öneriyorlar.
bende öneriyorum ne yalan söyleyeyim bazen çok uygun fiyatlı oluyor arada 5k fark olunca öneriyorum :D ekran 7ms anakartlardan 2 si güzel gerisi çöp 8BD4 8BD5 kronik sorun değil pazarlama stratejisi güya ısınmıyor ama biosu kırıp throttle yi kaldır bakayim nasıl 102 derecede oyun oynatıyor

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT

NZXT

80+ Bronze
bende öneriyorum ne yalan söyleyeyim bazen çok uygun fiyatlı oluyor arada 5k fark olunca öneriyorum :D ekran 7ms anakartlardan 2 si güzel gerisi çöp 8BD4 8BD5 kronik sorun değil pazarlama stratejisi güya ısınmıyor ama biosu kırıp throttle yi kaldır bakayim nasıl 102 derecede oyun oynatıyor
Haklısınız. Yüksek bütçede alınmaması gerek fakat indirim güzelse bakılabilir ama ben lenovo loq ve acer nitrodan şaşmam.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Haklısınız. Yüksek bütçede alınmaması gerek fakat indirim güzelse bakılabilir ama ben lenovo loq ve acer nitrodan şaşmam.
ben acer nitro 16 ve asus a15 den şaşmam loq da güzeldir ama pahalı MSI Pulsede öneririm fakat baya pahalı bir model ama aşırı da kalitelidir

snop02

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
snop02
Casper olmasında😁
Asus tuf yegen aldı bg den freedos fena degil tek sıkıntı w10 driver problemi var ama okulda prg lar 11 desteklemediği için 10 kurdum 7 aydır ses seda yok 😁devamkee…
Ama pc iyi ..
Arkads bg den taxfree ile msi katana b13 galiba rtx4060 lı almıstı onada windows 11 yükledim msi biraz daha iyi gibi…
Aslında ikisini stres yapcaktam ama,
Fazla kurcalayamadım gerci..😒😁

acer nitro 5 3070ti 6800h kullanıyorum ( bacaklarım yanıyor kesinlikle dizüstü denemez o laptopa bacaklarım kavruluyor sıcaktan)
Isınma konusunda haklısınız ancak bacak üstünde kullanıyorsanız bırakın da yansın hocam :) Bu cihazlar bacak üstünde kullanmak için üretilmiş cihazlar değil. Öyle bir girişimde bulunduğunuzda ısınması için muhteşem bir ortam yaratmış bulunuyorsunuz. Ekte bulunan uyarılar Nitro 5 cihazlarının hepsinin kullanım kılavuzunda bulunan bir uyarı.
1708976693202.png

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Isınma konusunda haklısınız ancak bacak üstünde kullanıyorsanız bırakın da yansın hocam :) Bu cihazlar bacak üstünde kullanmak için üretilmiş cihazlar değil. Öyle bir girişimde bulunduğunuzda ısınması için muhteşem bir ortam yaratmış bulunuyorsunuz. Ekte bulunan uyarılar Nitro 5 cihazlarının hepsinin kullanım kılavuzunda bulunan bir uyarı.
Alıntıyı görüntüle
evet ısınır ama dizde dahada çok ısınabilir hava delikleri kapandığından bu işlemci için 80 dereceler normal

ConquerorXIV

80+ Gold
HP Victus 15
sebepleri
-Dandik anakart
-Fayiş fiyat
-Yüksek Throttle ve Yüksek Power Limit(EC)
-Victus 16 daha mantıklı ama aynı özellikle beraber aynı fiyattaki nitro 16 vs. Daha iyi olur
-ekran kalitesizliği
Asus Tuf Gaming F15
-Kalitesiz Soğutma
-dandik donanım parçaları
-kötü donanıma fayiş fiyat
Monster Notebook Abra veya diğer Clevo kasa kullanan modelleri
-Kalitesiz soğutma
-kötü kasa kalitesi
-İlk defa MUX anahtarı bozulan bir laptop bence çok söylenecek bir şey yok bu dediğimden sonra ekrana laf yok zaten
Acer Nitro 5 (20**-2020)
-deli gibi ısınma sorunu
-dandik donanım parçaları
-kalitesiz ekran
-eski ve kötü bios yazılımı (yeni birkaç modeli içinde geçerli)
Gigabyte Laptop G5
-Clevo kasa fazla bişey demeye gerek yok ne varsa dandik
Eksiklerim varsa tamamlarsınız benden bu kadar
Düzenleme eksiklerin giderilmesi
Casper Excalibur seri fark etmez:
-Pahalı fiyat
-rakipleri ddr5 ile cirit atarken kendisi hayla ddr4
-throttle problemleri
-kötü donanım parçaları
-bios yazılımı iyi değil ama nitro 5 den iyidir
-kasa kalitesizliği
-ekran dandikliği ve ghosting sorunları ve bu ghosting sorunları excaliburun kendi gaming monitorlerindede var
MSI Thin - MSI Katana
-Clevo kasa problemsss(thin)
-fayiş fiyat
-dizayn dandikliği
-donanım kalitesizliği
-soğutma güzelde kasa için yetersiz yoksa Victus 16 için yeterli bir soğutmaya sahip

Nitro 5 serisinin bir kısmı öyle hepsi değil, monster da tulparlar idare eder ve katana kötü değil tabi ki. Ek olarak dell g15 lerde kronik ısınma problemleri var

Biraz abartmışsın ve yazım yanlışlarını düzeltsen iyi olur.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Nitro 5 serisinin bir kısmı öyle hepsi değil, monster da tulparlar idare eder ve katana kötü değil tabi ki.
Biraz abartmışsın ve yazım yanlışlarını düzeltsen iyi olur.
Yok hocam katananın o paraya değecek bir kasa kalitesi yok alınabilecekleri yazmadım nitro 5 lerde zaten belirttim hangi yıllar arası kasasının alev kasa olduğunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,759
Üyeler
141,887
Son üye
turkerkasta
Top Bottom