Neler Yeni

Laptoplarda alınmaması gereken marka ve modellerin adı

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Casper nirvana serileri nasıldır
Caspera yanaşmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 senedir elimde monster abra clevo tasarımlı gaming laptop var ve bu zamana kadar hiçbir eksisini görmedim hatta artıları bile var. Bence bir tane ürün alıp, bütün markaya sallamak yanlış hocam.
Başka laptop kullanmanız gerek 89 dereceden düşmüyo GTA 5 de laptop normal ayarlarda iken genelleme yapıyorum monster markası tamamamen çöp MUX anahtarı bozulan tek laptop markası

ugr1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uğur
Caspera yanaşmayın

Başka laptop kullanmanız gerek 89 dereceden düşmüyo GTA 5 de laptop normal ayarlarda iken genelleme yapıyorum monster markası tamamamen çöp MUX anahtarı bozulan tek laptop markası
derece 75'in üstüne çıkmıyor neden başka bir laptopa geçeyim ki? performans olarak da gayet yeterli bir şekilde bence, sadece tek eksisi ne olabilir dersen, fanı fazla ses çıkarıyor.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
derece 75'in üstüne çıkmıyor neden başka bir laptopa geçeyim ki? performans olarak da gayet yeterli bir şekilde bence, sadece tek eksisi ne olabilir dersen, fanı fazla ses çıkarıyor.
Başka kişilerin deneyimlerine bak derim sanırım fazla şanslısın model numarasını söylesen ?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Eşşeğede eğer takabilirsin ama at daha iyi koşar dimi

Özelleştirme olması iyi olması demek değil monsteri boşuna savunmaya çalışmayın

ugr1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Uğur
Eşşeğede eğer takabilirsin ama at daha iyi koşar dimi

Özelleştirme olması iyi olması demek değil monsteri boşuna savunmaya çalışmayın
Hocam yani biz şirket olarak da kullanmaktayız monster serisini kendi görüşünüzü sürekli lanse etmeye çalışıyorsunuz. Ben beğendiğimi söyledim. Büyük firmaların da şikayet talepleri yok mu? düzinelerce bulabilirim size kullanıcı deneyimi ve şikayet talepleri hakkında o yüzden uzatmaya gerek yok bence

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam yani biz şirket olarak da kullanmaktayız monster serisini kendi görüşünüzü sürekli lanse etmeye çalışıyorsunuz. Ben beğendiğimi söyledim. Büyük firmaların da şikayet talepleri yok mu? düzinelerce bulabilirim size kullanıcı deneyimi ve şikayet talepleri hakkında o yüzden uzatmaya gerek yok bence
Hocam şahsi değil genel konuşuyorum tamire gelen bütün monsterler aşırı ısınma fanların dev gibi kanatları var kanat sayısı az dandik çinli firma üretiyor termal macun ortalama bişey sürüyolar MUX ları bozuk hep simsiyah geliyo muxlar

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
C.S.
Acer Nitro 16 HP Victus 16 Asus A15 Monster Tulpar acer nitro 5 vs.
Ben de asustan çok çektim,casperdan aşırı memnunum. 9 yıldır tık demeden çalılıyor.
Teknoloji şans işi. Macbook alıp da 1 saat bile gitmeyen pil süresi alan da gördüm, monster alıp, makinenin iliğini kemiğini sömürüp zırnık hata almayanında gördüm.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ben de asustan çok çektim,casperdan aşırı memnunum. 9 yıldır tık demeden çalılıyor.
Teknoloji şans işi. Macbook alıp da 1 saat bile gitmeyen pil süresi alan da gördüm, monster alıp, makinenin iliğini kemiğini sömürüp zırnık hata almayanında gördüm.
F15 alırsanız normal ofis bilgisayarlarındanda oyun beklentisine girmeyin

Emsal

80+ Silver
Hocam arkadaş bir üstteki mesajdan da anlaşılacağı üzere tamir işleri ile uğraşıyor bana kalırsa genelleme yapmaya en çok hakkı olan kişilerden biri

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam arkadaş bir üstteki mesajdan da anlaşılacağı üzere tamir işleri ile uğraşıyor bana kalırsa genelleme yapmaya en çok hakkı olan kişilerden biri
Yok hocam tamir ederimde dükkanda vs. Değilim arkadaşlarım ihtiyacı olursa ben yaparım güvenmiyolar başkalarına elimden fazlaca geçti hepsi 😁 3 tane monster geçti 1 tulpar 2 abra tulpar tungfang kasa idi sorun vs. Yok güzel 2 abra clevo idi 2 sininde muxu yanık diğerleri de ram yükseltmesi fan temizliği ekran değişimi vs. Tamircinin yanında geçmişim var benlik değildi size tavsiyem bilgisayarcıdan ram bile almayın neler neler dönüyor içerde yada cahilliği ile en dandik ne varsa alıyolar ayrılmamın sebebi bu

r4NG3r

80+ Silver
Bir başka victus almama sebebide tek m2 slotu olması.
4070li laptop yapıyorsun bir tane ekstra m2 ssd yuvası koyamıyorsun

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bir başka victus almama sebebide tek m2 slotu olması.
4070li laptop yapıyorsun bir tane ekstra m2 ssd yuvası koyamıyorsun
Usb portu ile bağlayabilirsin 3.2 usb portları var 3.0 üstü usb portu ile rahatça kullanilabilir evet saçma olmuş tek slot

Top Bottom