Arama sonuçları: *

1. emrew1

Sahibinden Ürün Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evet orasını kontrol edeceğim merak ettiğim şey iade yapmasamda uluslararası garantiden yararlanıp yararlanamayacağım
  2. emrew1

15.5 Çift kol dijital sürüm alıyorum Katardan alınma 1216B modeli faturası duruyor 1 hafta önce alınmış uluslararası garantisi var sanırım
  3. emrew1

Merhabalar, bugün sahibinden konuştuğum birinden 0 açılmamış Playstation 5 almaya gideceğim nelere dikkat etmem lazım açılmamış olduğu için test edemeyeceğim arızalı ürün vb çıkarsa ne yapmam gerekir teşekkürler şimdiden.
  4. emrew1

Playstation 5 internetsiz oyun oynama

Tekrardan Merhabalar, çok fazla konu açtım ama almadan önce emin olmak istiyorum dijital sürüm alırsam evde yüklediğim oyunları sonradan internetsiz bi ortamda oynayabilirmiyim Düzeltme: Anlaşılması için daha detaylandırıyım PS Store üzerinden alıp indirdiğim oyunları internet olmadan...
  5. emrew1

Playstation 5 hangi sürüm koduyla alınmalı?

Çok teşekkürler bilgilendirme için aklımdaki soruları cevapladınız.
  6. emrew1

Tamamdır çok teşekkürler
  7. emrew1

1216A 1216B ne oluyor
  8. emrew1

Arkadaşlar biraz konuyla ilgili mesaj yazarsak sevinirim
  9. emrew1

İşte maalesef bir bilgim yok o konuda hangi koda sahip bahsettiğiniz ürün
  10. emrew1

Xs max vs xr vs se 2020 vs 11

Xs Max en mantıklısı bana göre ama iOs 17 desteklenmeyecek o yüzden 11 alırdım ben
  11. emrew1

Merhabalar, hayırlısla bugün sahibindende bulacağım güzel bir ilanla Playstation 5 sahibi olacağım fakat bir çok farklı ürün koduyla karşılaştım hangisinin yeni hangisinin eski olduğunu anlayamadım 15 bin civarında 0 bir Playstation arıyorum istanbul içi (bugün almam lazım çünkü) aslında bütçemi...
  12. emrew1

Playstation 5 Alınır mı ?

Öyle elimdekini verip 11 bine alıyorum.
  13. emrew1

Öncelikle elinize sağlık inceleme için 2K oynarken yada ışın izleme açıkken sıkıntı yaşadığınız oldu mu hiç incelemede göremedimde.
  14. emrew1

Yani Spider-Man derken temmuzda ön siparişe çıkcak olandan bahsediyordum, GTA 5’i online için oynarım sanırım onun dışında GTA 6’yı beklerim Cyberpunk 2077, RDR 2 gibi oyunlardada standart grafikler çok iyi değil sanırım bu tür açık dünya oyunları çıktıkçada alırım herhalde zaten çok fazla...
  15. emrew1

Tamamdır Hocam, teşekkürler bakalım başkaları neler düşünüyor.
  16. emrew1

Yani Spider-Man, Batman, GTA5, RDR 2 türü oyunları oynamak istiyorum şuan Playstation 4 bu oyunlara yetersiz kalırsa beni tatmin etmezse diye açmıyorum bile konsolu okuldan eve gelince 18.30-23.30 gibi saatlerde oyunuyorum baya.
  17. emrew1

İyi akşamlar, uzun zamandır konsol almak istiyorum elimdeki bilgisayardan çok daha rahat olduğu için fakat hangisini alsam bilemedim önce el konsolu alayım dedim Steam Deck’e baktım fakat pek ikna olmadım özelliklerinden dolayı, Asus Rog Ally fiyat olarak cazip gelmedi sonuç olarak klasik...
  18. emrew1

2k monitör tavsiyesi

https://m.n11.com/urun/msi-g27cq4-e2-27-1-ms-170-hz-freesync-premium-wqhd-curved-va-led-monitor-34904959?magaza=tiplemegaming&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel 2K güzel bi monitör 165Hz
  19. emrew1

CS:GO Kasa açma siteleri

dediğim gibi kâr için değil canım sıkıldı kasa açmak istedim cs’de açsam çok fazla açamam ama paramı alırım onu biliyorum ama az paraya paramı alamasamda eğleniyim dedim
  20. emrew1

CS:GO Kasa açma siteleri

Beyler Eğlencesine 100 lira falan atıp kar etmeden 10 kasa falan açabiliceğim güzel bi site lazım steam profil fotosu falan değiştirmeyen kâr amacım yok sadece eğlencesine böyle 1-2 liralık kasalar falanda olur dediğim gibi güvenilir az paraya katlamasada çok kasa açan bi site lazım 1680901590...
Top Bottom