Arama sonuçları: *

• Users: Ette
  • Order by date
  1. E

Steam Disk Kullanımı Aşırı Düşük.

bu nasıl illet bir durum ya 500mgbt internet var disk kullanımı yüzünden 1mb'sn ile indirme yapıyor sorunu çözen yok mu ya
  2. E

🔥İndirim Nutella 750gr 78₺ Amazon🔥🔥

Kardeş sen başkasına bakarak hareket ediyorsan daha kendini tanıma konusunda çok geride kalmışsın demektir. Biraz kendini geliştir başkasının yaptıkları veya yapmadıkları seni bağlamaz sen kendi vicdanın ve inançların doğrultusunda hareket et. İnsanı bu bencilliği yok edecek zaten "o yapmıyor...
  3. E

forumda bu konularda hassas olanlar varsa görmelerini istedim herkes almakta veya almamakta özgür. Ben bu ürünü boykot amaçlı almam ve belirtirim, kimisi çok şekerli bu ürün der almaz ve belirtir ürünü almak isteyene bilgi verir. Örnekleri daha fazla artırabiliriz. Ürün hakkında yorum yapmak bu...
  4. E

komik olan nedir ?
  5. E

boykot listemde saol
  6. E

Yardım 2 Routerdan birini seçmeme yardımcı olur musunuz

mevcut modemin 1gbit ethernet çıkışı var hocam 1700270175 Asusun paylaştığı şöyle bir makale var. Benim evin içine kadar geldiği için fiber GPON kutusundan kablo ile routere bağlantı kurabiliyorum sanırsam https://www.asus.com/tr/support/FAQ/1044897/
  7. E

cat6 kablo ile direk modemin dibine koyucam :) router önerin nedir hocam peki
  8. E

satış sitelerindeki müşteri yorumları ve forumlarda insanların verdiği cevaplardan anladığım kadarıyla modemin wifi 6 desteklememesi çok sorun değilmiş modem orada sadece aracı görevi görüyor hatta bir şöyle bir yorum yapmış "Router kullanacaksanız modeminizin desteklemesi önemli değil. Modemin...
  9. E

benim almayı düşündüğüm router ilk videodaki link aynı yanı kulanma konusunda sıkıntı çıkmaz heralde
  10. E

TTnet in verdiği modem ZTE H298A, internet hızım 500mbps evin içine kadar fiber mevcut 1000mbps destekliyor altyapı ama mevcut modemle tam randuman alamıyorum wifi 6 geçmeyi düşündüm
  11. E

uyarın için saol router olarak düzenledim başlığı. Modemden cat6 kablo ile interneti routerden dağıtmayı düşünüyorum
  12. E

Arkadaşlar iki router arasında kaldım sizce ve neden hangisini seçmeliyim. 2si haricinde aynı segmentte başka önereceğiniz varsa onuda söyleyebilirsiniz. 1. ASUS RT-AX82U 2. ASUS ROG STRIX-AX3000
  13. E

Yardım 2. monitör senkron sorunu

Merhabalar 2. monitörü dikey şeklinde kullanıyorum şöyle bir durum var windows ayarından mönitörlerin yerlerini kullandığım gibi yaptım fakat monitöler arası geçişlerde sanki monitör daha yukarıdaymış gibi yükselti var bunun nasıl tek bir parça veya uzantısı gibi ayarlayabilirim. Sorunu fotoğraf...
  14. E

🤩 Donanım Arşivi Sistem Savaşları 🤩

Ufak dokunuşlarla tatlı bir sistem oldu :)
  15. E

3070 ti 1080p monitör ?

Asus VG27AQZ modelini al rahatına bak kullanıyorum çok memnunum
  16. E

Yardım RDR 2 core problemi dolmuyor karakter uykusuz davranıyor

sorunu çözdüm bi mod yüklemişim be oyuna onda Exhaustion diye bir özellik açılmış oyunun gerçekçiliğini arttırmak için karaktere yorulma özelliği koymuşlar yani oyunun orjinalinde böyle bir durum yok
  17. E

Yardım RDR 2 core problemi dolmuyor karakter uykusuz davranıyor

Arkadaşlar resimde kırmızı ile işaretlediğim kısmı nasıl dolduruyoruz ya normelde uyuduktan sonra doluyor ama şuanda ne kadar uyusamda dolmadı sanırsam birşeyleri eksik yapıyorum. Orası sıfır olduğu için karakter koşmuyor yalpalıyor sarhoş gibi davranıyor uykusuz ve yorgun gibi lütfen bilen bir...
  18. E

Çözüldü✓ XMP açınca pc açılmıyor

Bende buna benzer bir sorun yaşadım ramler oc yapmayı denedim xmp ayarlarını değiştirmiştim sonra bilgisayar açmayı denediğimde siyah ekranla karşılaştım çözümü bios pilini çıkartarak çözdüm bios pilini çıkarttım güç düğmesini kapattım güç kablosunuda kasadan çıkarttım 1-2 dk bekledim sonra bios...
  19. E

5GHz internet gözükmüyor.

Benimde bu tarz problemim vardı 2-3 tane adaptör denedim tplink markalı adaptörler fakat en iyi performansı bu üründe sağladım tavsiye ederim eğer sorunu çözemeyip cihaz değiştirmeyi düşünürsen link
  20. E

Frekans TV Apu Sistem Alınır mı ?

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-amd-ryzen-5-5600g-3-9ghz-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html ben bundan ofis için sipariş verdim pazartesi elimde olacak işlemci ssd bir tık daha iyi frekans tv sistemine göre. Frekans tv sisteminde ssd yükselttiğinde 6700 tl oluyor aradaki fark...
Top Bottom