Neler Yeni

🔥İndirim Nutella 750gr 78₺ Amazon🔥🔥

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Geçen amazondan 400g 50tl olanını aldım. Kavanoz patlak gelmişti. Adamlar kavanozu sadece kartonun içine koymuşlardı kafayı yersin

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Evinde yerli olan malları say desem 2 satırı geçmeyecek. Türkiye 7 düvelle savaştı İngiliziyle, fransızıyla italyanıyla, anzağıyla, arabıyla, yahudisiyle, hıristiyanıyla. Düşünsene komutanlar o kadar ülkeyle savaşsın ama bu kişi evinde o ülkelerin firmalarına ait ürünler kullansın. Ha bu arada ahbap evindeki kuranı atman gerekiyor o zaman onlarla da savaştık çünkü 🙂
Ürünleri almıyorum ya da almayın demedim :) konuşmak için boş konuşma o yüzden :) gelip burda trolluk yapmayın. En azından dalgasını geçecek kadar bir varlık değilim

SendyGood

80+ Bronze
Şundan aldım tadı mükemmel;

Tarim-kredi-post-1024x1024.jpg
harbi ya bence şunun kadar güzel bir şey yok

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Düşünsene 15-16 yaşında ülkeni savunmak için Çanakkale de doğuda ege de 10 tane cephede savasip şehit veriyorsun nesillerin rahat yaşasın birilerine bağlı olmasın diye ama gelecek 3-5 troll veled senin zamanında savastigin adamlara destek olmak için 10 tane Nutella alacam diye dalga geçsin :) çok aşağılıksiniz
Ulan 19 yaşımdayım Pp ye bakınca max 14 yaşındasın burda bize laf atıyorsun.dd tarih öğren nedn böyle yaptığımızı anlarsın dicem de aklın ermez küçük kardeşim.d

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Mehmet Yılmaz
Müslüman siyasetçilerin, zenginlerin Mercedes yakma videosu gelmediği sürece İsrail malıymış umurumda değil bunca zamandır zaten biliniyordu milletin yeni mi aklına geldi boş işler bunlar ucuzsa alırım ben kendimi düşünüyorum!

Ette

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Sefa
Müslüman siyasetçilerin, zenginlerin Mercedes yakma videosu gelmediği sürece İsrail malıymış umurumda değil bunca zamandır zaten biliniyordu milletin yeni mi aklına geldi boş işler bunlar ucuzsa alırım ben kendimi düşünüyorum!
Kardeş sen başkasına bakarak hareket ediyorsan daha kendini tanıma konusunda çok geride kalmışsın demektir. Biraz kendini geliştir başkasının yaptıkları veya yapmadıkları seni bağlamaz sen kendi vicdanın ve inançların doğrultusunda hareket et. İnsanı bu bencilliği yok edecek zaten "o yapmıyor ben niye yapayım" dediğin anda bir adım ileriye gidemezsin.

shujirea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Kerem
Modlar uyuyor yine bu farelerin siyaset savaş muhabbetini okumak zorunda mıyım ben?

Top Bottom