Neler Yeni

🔥İndirim İnsan Neyle Yaşar 20₺🔥👍

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

JackRyan

80+ Silver
Premium ile kargo bedava, premium satın almak gerekiyor yani. Sen hayatında kitap okudun mu çok merak ediyorum. Çok basit bir şeyde bile bir hata yaptığını, gözden kaçırdığını kabul edecek, ufak bir erdem gösteremeyecek kadar kötü durumdasın. Yanlışından dönmek yerine gülünç duruma düşüyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu düzenlediğin için ekli. Ciddi manada sorunlu bir arkadaşsın. Yakın çevrene sabır diliyorum. İyi forumlar :)
Ben de senin ailene sabırlar diliyorum canım keyifli günler engellersen beni çok sevinirim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

kitaba para mı verilir
buda ali gibi işte

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,202
İsim
Ekonomi Çok iyi
"İnsan Ne ile Yaşar?" (What Men Live By) Rus yazar Lev Tolstoy'un kısa bir hikayesidir. Bu hikaye, ahlaki değerler, merhamet, sevgi ve insan ruhunun özüne dair derin sorularla ilgilenir. Hikayede bir melek, dünyaya gönderilir ve insan olmanın anlamını ve neyle yaşadığını öğrenmek zorundadır. Hikaye, insanlar arasındaki empati, sevgi ve yardımlaşmanın önemini vurgular.

Bu soruyu daha genel bir şekilde ele alırsak, "İnsan ne ile yaşar?" sorusu, insana dair temel ihtiyaçları, duygusal ve manevi tatminleri anlamak için sorulan bir felsefi sorudur. Cevaplar kişiden kişiye, kültürden kültüre ve hatta zamana göre değişebilir. Genel olarak ise insan; fiziksel ihtiyaçlar, sevgi, güvenlik, anlam arayışı ve sosyal bağlar gibi unsurlarla yaşar.

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
mecit burak kılıç
İnsan umutla yaşar

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
ibrahim ahıskalı
konusu ne

GirayHan

80+ Gold
Beyler bu tarz kitaplar seviyorsanız sarı siteden kindle kovalayın siyah beyaz olanlardan, eski yeni pek farkı olmuyor zaten. İçine e kitap atıp atıp okuyun. Güzel bir telegram grubu ve e kitap sitesi var elimde isteyene atarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,395
İsim
Diyarhan
İlk okuduğum kitaptır. Kesinlikle öneririm çocuğuma da aynı kitabı okuturum inşallah.

Top Bottom