Neler Yeni

🔥İndirim İnsan Neyle Yaşar 20₺🔥👍

JackRyan

80+ Silver
Neyle değil, ne ile. Ek olarak D&R'da 25 lira zaten bu kitap.
Sipariş verebilmeniz için sepete 74,30 TL'lik daha ürün eklemelisiniz

3 lira için 3 tanede daha alalim bide 70 lira kargo ücreti verelim baya kârli👍

alixd

80+
Sipariş verebilmeniz için sepete 74,30 TL'lik daha ürün eklemelisiniz

3 lira için 3 tanede daha alalim bide 70 lira kargo ücreti verelim baya kârli👍
Hepsiburada napıcak, milletim kültürlensin diye bedavaya mı getirecek? 44,90 kargo ücreti var. Argüman sunarken iki tarafı da düşünerek hareket edersen daha iyi olur senin adına. Ayrıca bu kitap hep bu fiyatlarda, neden sıcak fırsat olsun ki bu açtığın konu?

JackRyan

80+ Silver
Hepsiburada napıcak, milletim kültürlensin diye bedavaya mı getirecek? 44,90 kargo ücreti var. Argüman sunarken iki tarafı da düşünerek hareket edersen daha iyi olur senin adına. Ayrıca bu kitap hep bu fiyatlarda, neden sıcak fırsat olsun ki bu açtığın konu?
Kargo bedava 28 lira sicak firsat miss az kitap okuda kültürlen cnm

1000133977.jpg

Quertiq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Buğra
Klasiklerde her zaman İş Bankasını tercih edin, ben İndigonun fontunu ve çevirisini beğenmedim.
Screenshot_20240809_145154_Amazon Shopping.jpg

Ayrıca kitap alırken Amazondan şaşmayın

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Musa Topçu

mustafa08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mustafa
Klasiklerde her zaman İş Bankasını tercih edin, ben İndigonun fontunu ve çevirisini beğenmedim.
Alıntıyı görüntüle
Ayrıca kitap alırken Amazondan şaşmayın
Kitap alışverişi için en iyisi gerçekten. Eskiden daha da iyidi tabii. bir keresinde iade edilen kitabı bile geri istemeden ücret iadesi yapmışlardı ancak güzel ülkemin güzel insanları bunu da suistimale başlayınca bu politikadan vazgeçtiler

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1

alixd

80+
Kargo bedava 28 lira sicak firsat miss az kitap okuda kültürlen cnm

Alıntıyı görüntüle
Premium ile kargo bedava, premium satın almak gerekiyor yani. Sen hayatında kitap okudun mu çok merak ediyorum. Çok basit bir şeyde bile bir hata yaptığını, gözden kaçırdığını kabul edecek, ufak bir erdem gösteremeyecek kadar kötü durumdasın. Yanlışından dönmek yerine gülünç duruma düşüyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu düzenlediğin için ekli. Ciddi manada sorunlu bir arkadaşsın. Yakın çevrene sabır diliyorum. İyi forumlar :)

Top Bottom